Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 15/lány vagyok és a felső...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15/lány vagyok és a felső fogsorom nyáriszünetes és a suliban a fiúk ezzel szekáltak meg le csúnyáztak meg le fúújoztak mert ilyenek a fogaim. Fiúk tényleg gáz ha egy lánynak ilyenek a fogai? Vagy mittegyek?

Figyelt kérdés

#foog
2015. dec. 11. 07:56
 1/5 2-es vagyok ***** válasza:
Hát, így látatlanba nehéz megmondani, hogy Neked csúnyák-e, mert vqn olyan akit elcsúnxít, van olyan, akit nem, van olyan akinél szép ez a kis hiba :)
2015. dec. 11. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Elmész a fogorvoshoz, és megcsinálja, de nem ingyenes.
2015. dec. 11. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szóval van egy rés a fogaid között?


Ezen könnyen segít a fog doki. ( nem ingyen)


Es ha ilyenek a fiúk, akkor eléggé gyerekesek lehetnek....

2015. dec. 11. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem cuki :)
2015. dec. 11. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

haha,szerintem már nem aktuális ez a kérdés... de jelenleg ebben a divatvilágban ami most zajlik, számtalan olyan modell van, akinek van "nyáriszünet" a foga közt. Szerintem az illetőt tök cukivá, és egyedivé teszi, nemtől függetlenül

15 lány voltam

2018. júl. 20. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!