Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan ismerkedjek meg egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerkedjek meg egy lánnyal?

Figyelt kérdés
17 éves fiú vagyok. van egy lány a suliban nem beszéltem vele de valahogy azt vettem észre magamon hogy szünetbe ha egymás melletti teremnél vagyunk akkor önkénytelenül fel visz a fejem.Valahogy megtetszett. szívesen megismerném. szinte árad belőle a szerénység. volt már barátnőm meg igazából (lehet ez beképzelten hangzik) szóval tudnék barátnőt szerezni ha akarnék ismert körből. nem pedig vadidegen körből. eddig valahogy nagyon nem mozgatott ez a barátnő dolog eddig is csak 2 volt. az utolsó 1 éve. azóta olyan szinten kizártam a lányokat az életemből (még most is) hogy konkrétan már unalmas volt hallgatni az osztálytársakat hogy ez a csaj az a csaj bla bla. úgymond primitívnek éreztem az embereket. de kb mindenkit. de ez amióta megláttam megváltozott. szóval meg kéne ismerkednem vele de hogy? ez a nagy kérdés Hölgyeim uraim kedves barátaim. ha rá írok chat en az szerintem nagyon snassz. meg különben is miért írnék rá egy idegenre. meg kellene szólítani de hogy? nem mehetek oda hozzá tök véletlen és " szia mizu gyakran jársz ide?" stílusban.

#barátnő #szerelem? ismerkedés
2015. dec. 11. 20:26
 1/9 A kérdező kommentje:
+ az is lehet hogy nem is lesz szerelem csak egy jó barát. és tudni illik rólam hogy kevés barátom van de azok tényleg emberek nem pedig egyéb elfajzott hulladék nép.
2015. dec. 11. 20:33
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha egy suliba jártok, akkor miért nem kerülsz a közelébe és kérdezd tőle mennyi az idő. Aztán utána már tudsz indítani, hogy melyik osztályba jár, bemutatkozol neki szépen udvariasan...etc.
2015. dec. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
ez.. ez egy nagyon jó ötlet.
2015. dec. 11. 20:53
 4/9 anonim ***** válasza:

Ez...ez egy régi jól bevált régi módi módszer, amit már a fiatalok és a közép korúak többsége elfelejtett azon címszóval, hogy a mai világban már lehet ajtóstul is menni....pedig dehogy....

Első voltam! :)

Legyél úriember, ilyen egyszerű!

2015. dec. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mármint első válaszoló voltam a 2 számmal. :D
2015. dec. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Eddigi tapasztalataim alapján ebből nem igazán jöhetsz ki jól, sulis ismerkedés vagy beégéssel vagy happy enddel zárul, nincs köztes állapot. Pontosan fogja tudni, hogy tetszel neki, mert az ember csak így nem barátkozik, pláne nem ellenkező neműekkel. Sokan mondják hogy menj oda hozzá és növessz gerincet, de az a probléma, hogy ezeknek az embereknek a 95%a csak az interneten bátor, és ők sem tennék meg a helyedben, erre mérget vehetsz. Ha odamész és hebegsz habogsz meg látszik rajtad hogy teljesen zavarban vagy (márpedig abban leszel valószínűleg), az még csak gázabb lesz mintha facebookon írnál rá. De facen meg ha vissza is igazol, nem nagyon tudsz úgy ráírni hogy ne legyen megint egyértelmű hogy mit szeretnél tőle, plusz ha beégsz akkor 90% hogy le fogja screenshootolni és 5 percen belül megy minimum 10 barátnőjének a kép. Tehát gyakorlatilag ha tetszel neki akkor tök mindegy mit csinálsz, össze fog jönni, ha meg nem, akkor beégés lesz. Ennyi. Esetleg annyit tehetsz, hogy próbálsz szemezni vele vagy esetleg rámosolyogsz ha látod a folyosón, így talán ki tudsz szűrni valamit a reakciójából, hogy mennyi esélyed lenne. De például azok a lányok akik nekem tetszenek nem is igazán vesznek észre, csak néznek maguk elé és vonulnak át a következő terembe.
2015. dec. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
De ez a "Mennyi az idős" dolog is olyan, hogy pontosan tudni fogja mit szeretnél, a mai világban, amikor mindenkinél 2 telefon meg karóra van, illetve minden teremben van fali óra, rohadt fura lesz hogy odamész hozzá időt kérdezni :D
2015. dec. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem meg nincs ezzel semmi probléma, ha határozott és kedves vagy vele. Nem jelent semmit, ha kérdezed, én biztos mondanám mennyi az idő tudatlanul... Volt már barátnőd azt írtad, szerntem nincs veszteni valód, a középsuli ilyen. Szerintem az, hogy mi ciki ebben a közegbe, ha nem nála akkor másmódon cikizik az embert, ha olyan típusú, de nem kell velük foglalkozni.
2015. dec. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én az udvarra gondoltam, hogy ott kérdezze mennyi az idő. Mondod, hogy lemerült a mobilod vagy a táskába van vagy a suli szekrénybe...
2015. dec. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!