Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ez mit jelenthet a fiúknál?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mit jelenthet a fiúknál?

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel már beszélgetünk pár hónapja facebookon és bálban is voltunk már együtt de rendes találkozónk ahol beszélgethetnénk még nem volt. Tudom, hogy tetszem neki,ha lát akkor általában mosolyogva köszön, de mégis néha csak 2-3 nap múlva ír vissza arra amit én írtam neki pedig látom, hogy fent van.Múltkor olyan helyzetbe kerültünk, hogy 1 helyen voltunk mindketten és ahelyett, hogy odajött volna végig háttal volt nekem és arra se nézett. Akar egyáltalán valamit ? mert már lassan én se tudom mit higgyek xd.

2015. dec. 15. 17:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem akar tőled semmit.
2015. dec. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ xd. Azért vmit biztosan mert több helyről is visszahallottam h áradozik rólam xd csak úgy a velem való társalgást felejti el néha xd
2015. dec. 15. 17:57
 3/3 anonim válasza:
Vagy csak siman fel odamenni eloben es elhivni "randizni"
2015. dec. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!