Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek önsajnáltatással...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek önsajnáltatással lehet barátnőt szerezni?

Figyelt kérdés

Soha nem beszéltem még lánnyal eddig (korosztálybelivel). Most valamilyen oknál fogva sikerült, egy rendezvényen. Teljes mértékben lejárattam magam előtte. Mondtam neki, hogy én egy senki vagyok, egy élettelen sz@r, se pénzem, munkám. Egy utolsó ocsmány gané vagyok. - ő erre megcsókolt. Igazából ezután soha nem találkoztam vele, de boldogít a tudat, hogy egy konkrétan nulla ember "ennyit" eltudott érni. Vajon legközelebb is sikerülni fog?


21/f



2015. dec. 19. 20:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát nagyjából velem is ez a helyzet, de én ezt nem merném megtenni, inkább próbálnék pozitív lenni előtte, hátha úgy nagyobb az esélyem..
2015. dec. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
szánalompuszi, áttörő siker. Inkább szedd össze magad, kezdj el tanulni és fejlődni.
2015. dec. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nos, inkább nézzük arról az oldalról, hogy ha még egy ilyen élettelen p*cs is el tud érni valamit a csajoknál, akkor egy normális fiú, akinek minden bizonnyal vannak jó tulajdonságai, sokkal többet is kihozhatna magából. Lehet hogy valaki szánalomból összejön veled, de az a kapcsolat olyan is lenne, a szó szoros értelmében szánalmas.
2015. dec. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Valóban meglepő volt számomra, nem is igazán tudom hova tenni a dolgot. Szokás mondani: a semminél minden jobb. Hátha valaki egyszer tényleg megsajnál, és ezáltal egy kicsit rendbe jöhet az életem.
2015. dec. 19. 22:34
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem szeretnélek lelombozni, de lehet le foglak :/. Lehet önsajnáltatással barátnőt szerezni, de az csak "szánalomkapcsolat" lesz. Elmondhatod, mutogathatod mindenkinek hogy van barátnőd, de valahogy teljesen más érzés, mint az amikor tényleg szeretitek egymást. Ha a "nincs ló, jó a szamár is" alapon mész, akkor tedd ezt. De ha komoly, szeretettel teli kapcsolatra vágysz (ami szerintem 100x jobb érzés) akkor kösd fel a gatyád, legyél pozitív, és bűvöld el a lányokat ;)
2015. dec. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát attól függ hogy mi a célod. Egy boldog, kiegyensúlyozott párkapcsolat nem lesz ebből, az biztos.

Kevés nőnek jön ez be, több pofont (pl. kiröhögést, faképnél hagyást) kaphatsz, mint szánalompuszit, és egyik sem növeli a önbizalmat.

Ha sajnálnak vagy sajnáltatod magad, egy dolgot érsz el: egyre szerencsétlenebb leszel. Milyen szeretnél lenni 10 év múlva aki még mindig a 2015-ös szánalompusziból él?

2016. jan. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!