Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, bejönne nektek egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, bejönne nektek egy ilyen srác?

Figyelt kérdés
Kb. 175 magas, és 55 kiló vagyok, átlagos testalkat, 15 éves fiú. Zöld szemem, barna hajam van. Rendszeresen sportolok (bringázom). Ez is az egyik hobbim, mellette pedig zenét hallgatok, és ha rámjön akkor kockulok. Ennyit a kötelező körökről. Ha a belsőmet nézzük, akkor a személyiségtípusom ENTP. Ennek megfelően nem vagyok egy érzelmes típus, az eszem többet nyom a latban. Meg spontán is vagyok elvieg :D Sokszor nem vagyok elég figyelmes, vagy csak elkezd nem érdekelni valami. (értsd: leszarom :D) Meg fontos nekem a változás. Egyszerűen megőrjít századszorra is ugyanazt csinálni. Másrészt azért sok mindent megértek, főleg, ha olyanokhoz kötődik, akiket szeretek. Sokszor viccelődök, hülyéskedek a haverokkal (azért más tészta, mint a barátaim), néha örült hülyeségeket csinálok (mondjuk fixin ugye...), de néha még énis meglepődöm milyen nyugodt vagyok :D Talán túlzottan is. Néha szoktam bulizni is. Régen úgy voltam vele, hogy hülyeség, meg minek, de jó dolog. Kieresztem a gőzt, addig elfelejtem a problémákat, és jól szórakozok a haverjaimmal. Bevallom inni is szeretek. Persze nem alkoholizmus szintjén. Csak néha. Mérsékelt mennyiségtől nagyon megerednek a gondolataim. Általában nem szotam megnyílni. Max. a barátaim előtt. De akkor tényleg jólesik. Sokszor különcnek, vagy legalábbis furcsának tartom magam. Amikor egyszercsak jönnek a gondolatok egymás után. Ilyenor azt érzem, hogy nem illek a társadalomba. Meg nem is tetszik. Jöhetnek a kövek, de nagyon sok embernél okosabbnak érzem magam. Tudom, sznob vagyok. Ezzel arra akartam kilyukadni, hogy nektek nem vagyok elrettentő? Nem tűnök őrültnek, vagy elmeháborodottnak? Kicsit elkeseredett is vagyok. Az utóbbi időben azért sok lánnyal beszélgettem, é nem volt semmi a felszín alatt. Hiába tetszett nagyon a külső...

2015. dec. 25. 21:52
1 2 3 4
 1/32 NeymarjrLau ***** válasza:
Az, hogy 15 évesen iszol, kicsit elrettentő, ettől függetlenül nem tűnsz elmeháborodottnak:D
2015. dec. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
Akkor kicsit már megnyugodtam :D Nem kell azért durva dolgokra gondolni, kétszer voltam enyhén dülöngélős állapotban, meg néha iszok egy-két pohár sört.(max. heti egyszer) Sok osztálytársam durvábban tolja, pedig "elit" gimnázium...
2015. dec. 25. 22:03
 3/32 anonim ***** válasza:

Szerintem egyáltalán nem elrettentő. Ahogy magamat ismerem... :D Én vagyok elrettentő.


14/L

2015. dec. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 sziszen55 ***** válasza:
szerintem se vagy elmeháborodot csak egy 15 éves srác aki éli az életét amúgy ismerem a ,,nem vagyok túl érzelmes típust" az apukám is ilyen mégis megtalálta az igazit ne aggódj csak légy önmagad:)
2015. dec. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2015. dec. 25. 22:06
 6/32 anonim ***** válasza:
Nekem szimpi vagy, nincs veled semmi baj. Csak hozzám fiatal:D 17/L
2015. dec. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 Janka12 válasza:
Nekem bejön...én is elmeháborodott és őrült vagyok!
2015. dec. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
Józska te vagy az?
2015. dec. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:
Köszi nektek, és nem nem én vagyok "Józska".
2015. dec. 25. 22:11
 10/32 anonim ***** válasza:
képet mutatsz?
2015. dec. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!