Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan kell felszedni egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell felszedni egy bunko fiut?

Figyelt kérdés
Van egy fiu , aki olyan bunko tipus vagy is egyszer rendes egyszer meg hat paraszt , egyszer megprobalt felszedni nehezen tudtam lerazni vegul letiltottam , de azota ujra megvan ismeroskent facebookon , szoval megprobalt kijatszani csak nem sikerult mert nem bukok a bunkokra csak ugy kivancsisagbol megprobalnam felszedni hogy kepes lenne belem szeretni es hogy ne legeyn csak hozzam bunko ? Tippek ?
2016. jan. 2. 19:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A tippen az hogy összeilletek! Liba...


23/F

2016. jan. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Tippek? Miért tennél ilyet? Mert vagy neked is tetszik akkor, vagy csak hülyíteni szeretnéd. (Ezután nem kell mondanom hogy te is bunkó vagy ha csak elhiteted vele ezt.)
2016. jan. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
persze hogy tetszik ...csak felek bele kezdeni es kicsit megalazo hogy lekoptattam es most fel akarom szedni
2016. jan. 2. 19:55
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

"csak ugy kivancsisagbol megprobalnam felszedni hogy kepes lenne belem szeretni es hogy ne legeyn csak hozzam bunko ? Tippek ?"


Az a tippem, hogy te az a fajta lány vagy, aki pár év múlva sírni fog, hogy mindenki csak megdugni akarja.

2016. jan. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mondjad neki hogy lefeküdnél vele 1000% hogy akarni fog
2016. jan. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Zedricht ***** válasza:
Szard le meg legyel vele bunko.
2016. jan. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!