Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tennétek az én helyemben?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek az én helyemben?

Figyelt kérdés

Kb egy éve megismertem egy lányt, nagyon sokat beszélgettem vele, de végül nem lett belőle semmi, mert én nem akartam,"féltem", hogy mégsem lesz belőle semmi. Tett utalásokat, de nem volt egyértelmű. Nagyjából egy féléve beszélgettünk utoljára, azóta én megbántam, hogy nem hívtam el randira.

Érdemes lenne megpróbálnom nála ennyi idő után, illetve hogy csalódott?



2016. jan. 2. 21:41
 1/6 anonim ***** válasza:
volt ideje kiszeretni belőled
2016. jan. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Kezdj el újra beszélni vele, aztán hívd el randira. Vagy akár egyből el is mondhatnád neki, hogy megbántad az egészet és szeretnél egy randit vele. Szerintem semmit nem vesztesz vele, ha megkérdezed:)
2016. jan. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyszerűen beszélj vele újból, írj rá facebookon. Érdeklődj felőle, és ha úgy látod, hogy még kedvel, akkor nyugodtan hívd el randira.
2016. jan. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
És hogyan kezdjek bele, hogy még 1x el ne rontsam?
2016. jan. 4. 22:45
 5/6 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. :) Üdvözöld, és írd neki, hogy rég hallottál felőle, és hogy érdeklődj felőle, hogy mik történtek vele azóta, mióta legutóbb beszéltetek. Ha kedvesen reagál, akkor nyilván érdekled. De biztos fog menni, sok sikert. :)
2016. jan. 6. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm. Jöhet még!
2016. jan. 6. 23:17

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!