Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van még olyan fiú aki nem a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még olyan fiú aki nem a külsőt nézi? -feeling aggódó :O

Figyelt kérdés

Hali mindenkinek! :D

Igazából tudnék most regényt írni magamról, de nem fogok, majd annak leírom aki érdeklődne. 14 éves leszek márciusban.. Tudom-tudom.. Ne legyenek ilyen gondjaim ennyi évesen. De nálam egész másról van szó.. Jó persze szívesen lennék együtt vkivel, de nekem most nem ez az elsődleges.. Én még egy fiút se ÖLELTEM meg.. Mindig is az volt az álmom, hogy legyen egy fiú "legjobb barátom". Példáúl együtt lógunk egész nap, moziba megyünk, hülyülünk, megvigasztaljuk egymást. De mindenki a szexre hajt és smárolni egész nap.. Majd egyszer eljön az az idő is, hogy valakivel járjak, de egyenlőre csak annyit kérek, hogy egy fiú szeressen barátként :). Az a lényeg, hogy nem vagyok vmi vékony, de már sokan mondták, hogy szép vagyok stb stb.. Budapesti vagyok egyébként. Van még olyan fiú aki vágyik legjobb barátra? :O :D



2016. jan. 5. 18:27
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Én szeretnék de el nem tudod képzelni mennyire fosok az emberi érintéstől

1 évembe telt mire az osztálytársakkal való kézfogást megszoktam 16 F

2016. jan. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Szerintem meg tudnánk szokni ;). Én is félek az öleléstől is :O
2016. jan. 5. 18:41
 3/22 anonim ***** válasza:
Remélem meg tudom majd egyszer szokni...
2016. jan. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
0%
tök fura lesz ha szőke vagy nálam az nem anyira jön be de azer megszerezhec igyis már ha normális vagy én nem kel hogy cép légy csak hogy nekem tecc:')
2016. jan. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
még azt hagy tegyem hozá h én öleltem már lányt, amugy apud nem szeret h még nem ölelt meg >< és monyuk fiu vok ha elmek táora lefekvés elöt egy csomo csaj ölelget ott xD
2016. jan. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Funfact szerintem ronda vagyok mint a bűn és eléggé hülye de mások szerint átlagos vagyok és okos
2016. jan. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Persze apamat oleltem mar ma is :). De erted hogy gondolom
2016. jan. 5. 19:06
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van lány legjobb barátom, van egy húgom és van egy barátnőm, a lány legjobb barátom húga a barátnőm aki mellesleg a húgom legjobb barátnője, na ezt pipálja le valaki :D
2016. jan. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Phu megerteni is nehez volt :''D
2016. jan. 5. 21:07
 10/22 anonim ***** válasza:

14 évesen kerüld inkább a mai fiúkat.. csak megbánás lesz belőle később. Nekem van sok lány barátom, jobb velük beszélgetni, mint a fiúkkal. De tény, ha még barát is, ha csak az és nem áll szándékomban megcsókolni se, akkor is fontos a külső.


19/f

2016. jan. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!