Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az normális h 15 évesen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális h 15 évesen (lány) szeretnék komolya kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Nagyon sokan mondják h korán van még. Lehetséges.De nagyon magányos vagyok így egyedül persze vannak barátaim de akkor is úgy érzem mintha valami hiányozna.És kicsit irigylem a barátnőimet h nekik van barátjuk :(

2016. jan. 7. 22:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szerintem normális.
2016. jan. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Szerintem normális.

De az relatív, hogy kinek mi a komoly kapcsolat. Azt, hogy hiányzik neked egy barát, mert a barátnőidnek már van, én nem mondanám annak. De hát ez egy személyfüggő dolog, nem szólok bele :D

Amúgy meg azt, hogy komoly kapcsolatot szeretnél, megértem. Én is így vagyok vele, csak kicsit máshogy értelmezem, mint ahogy te a kérdésedben.

L

2016. jan. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
48%

Sokan kor alapján ítélnek. Én is magányosnak érzem magam,szerintem nem korai :)

15/F

2016. jan. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne lenne normális?

Ez szerintem teljesen normális dolog ,hogy az ember vágyakozik egy társ után akivel boldog lehet és megoszthatja a dolgait.

2016. jan. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 >_< ***** válasza:
100%

Nekem 15 évesen volt egy komolynak nevezhető kapcsolatom egy 15 éves lánnyal ami elég hosszú is volt, és komolyan képzeltük el a jövőnket. Végülis szakítottunk mert idővel kiderült hogy mégsem illünk össze annyira, de máig jóban vagyok vele.

Teljesen normális, mindenki erre vágyik nem hogy 15 évesen, de szerintem még korábban is. Egy 15 éves már teljesen érett egy komolyabb kapcsolathoz.

2016. jan. 7. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én is magányos vagyok,és még rosszabb mert én már tudom milyen egy párkapcsolat és azután ez elég szar hogy nincs 16/F
2016. jan. 7. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Normális :) ha van kedved beszélgetni egy 19 éves sráccal akkor írj nyugodtan :)
2016. jan. 7. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Én is szeretnék 15/f :) Csak pancser voltam én nem tudtam hogy őt szeretem és már késő volt. :(((((
2016. jan. 8. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én is azt szeretnék. 16f
2016. jan. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
63%
A komoly kapcsolat jó dolog viszont sokan mikor benne vannak megijednek tőle. Ez egyénfüggő hogy ki mit szeret. Ha te komoly kapcsolatra vágysz az nem fura, csak a megfelelővel legyen a komoly kapcsolatod
2016. jan. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!