Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan? Megtalálhatnám valahogy?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan? Megtalálhatnám valahogy?

Figyelt kérdés

Az előbb kommenteltem valahova és arról jutott eszembe:D

Szóval volt egy csávó, aki reggelente ott osztogatott újságot, amerre elmentem suliba. A történtek szerint megjegyezte hogy olyankor találkozom a barátnőimmel, egyszer leszólított ezzel kapcsolatban

Hirtelen nem tudtam mit kezdeni a szituval, úgyhogy rövidre zártam. De olyan helyes:D Azóta eltűnt onnan, azt tudom hohy diákmunkás volt. Valami ötlet?



2016. jan. 9. 22:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Van akármilyen információd róla? Név, lakhely, munkahely, suli vagy hogy kit ismer akit esetleg te is? Mert ha ilyesmiket tudsz vagy csak párat közülük akkor facebookról/titterről egy kis szernecsétlenkedés árán előkeresheted a profilját ha van neki. Nekem is volt hogy annyit tudtam egy lányról hogy hogy néz ki meg hogy van egy közös ismerősünk és megtaláltam. Volt akiről annyit tudtam hogy hogy hívják az osztályfőnökét és melyik suliba jár és ennyiről is megtaláltam szóval ha van valami apró infód róla akkor szerintem megéri rákeresni :D
2016. jan. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A lakhelyét tudom csak:(
2016. jan. 9. 22:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!