Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk! Tényleg ijesztő ez...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Tényleg ijesztő ez férfi-szemmel?

Figyelt kérdés

Sosem voltam az a tipikus „lányos lány”. Mindig kényelmetlenül éreztem magam szoknyákban, kisminkelve, nagy ruhaüzletekben (nem szeretem a testemet, annak ellenére, hogy felfogom, hogy a durván 45 kilómmal nem én vagyok a kövérség mintaképe, de nem tudom szépnek látni az alakomat, a mellemet, hasamat, combom…)

Mivel az általános óta mindig én voltam a kiközösített, önbizalomhiányom és zárkózottságom erőteljesen felerősödött, annak ellenére, hogy kívülről csípős nyelvű, irányító típusnak tűnök. Sajnos olykor nagyon cinikus vagyok, nem megbántásból, hanem mert egyszerűen ilyen a humorom (ha van egyáltalán).

A mézes-mázosság, magamutogatás vagy a „mosolygok a szemedbe, aztán meg kibeszéllek” nagyon távol áll tőlem, és sajnos eddig mindig ezt tapasztaltam, ha beakartam illeszkedni több lány közé (szerencsére van egy-két nagyon jó barátnőm, de ők is inkább fiúsak).

Nagyon tudok görcsölni dolgokra, de egy fajta bátorság is van bennem; nagyon furcsa ez a kettősség, például iskola elé verset mondani, vagy órán felelni utolsó lennék, viszont éjszaka egy elhagyatott, sötét erdőben gond nélkül sétálnék.

Belül viszont sokkal érzelmesebb és sértődékenyebb vagyok, de ezt az oldalamat csak keveseknek mutatom meg.

Ha a fiúk tényleg az irányítható, vidám, laza, naiv lányok tetszenek, elég ijesztő lehetek, elsőre, mint a független, komoly, koravén és (kívülről…) határozott lány megtestesítője. Nem igazán tudom elfogadni ezt a renitensségem, viszont megjátszani se akarom magam. Az utóbbi időben próbáltam „nőiesedni”, de az után nagyon hülyén éreztem magam…

Vágyom a szerelemre, hogy valakit őszinte szenvedéllyel szerethessek és szerethessen, hogy megöleljen, hogy késő este az utcai fényekben gyönyörködjön miközben átkarol, hogy finoman megsimítson...(mielőtt félreértés történne; nem akarom én hordani a nadrágot, egy intelligens, erős, férfias fiúra vágyom, de azt vettem észre, hogy ők általában a nőies lányokat kedvelik).

Velem van a baj? Megkell változnom?

Nem azért írtam ki a kérdést, hogy interneten keresztül ismerkedjek, hanem, hogy megtudjam; a fiúknak tényleg ijesztő a céltudatos, független, fiús lányok?



2016. jan. 10. 17:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekem az ilyenek lányok jönnek be. :)
2016. jan. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Van akinek bejön, van akinek nem: max a környezetedben nincs olyan akit érdekelsz(társilag)
2016. jan. 10. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
51%
edzél
2016. jan. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? :)
2016. jan. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
De hogy vagy ijesztő, nekem bejönnek az ilyen lányok:D
2016. jan. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Őszinte leszek, a nőies lányok SZÁMOMRA sokkal vonzóbbak. A céltudatosság abszolút nem hátrány,sőt...de ennek ellenére azt ajánlom ne változz meg. Légy önmagad mert ha találsz is valakit, nem érzed majd jól magad a bőrödben ha nem a saját stílusod által viselkedsz. Mellé még hozzátenném, hogy 45 kiló nagyon vékony ( bár magasságodtól is függ ). Ennyit tudtam tanácsolni látatlanban. Sok sikert! :)
2016. jan. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem 35-40 éves koráig senkinek nem kellene sminkelnie magát. :) Az, hogy introvertált vagy pedig abszolút nem baj. Nem kell mindenkinek a társaság közepének lennie.
2016. jan. 10. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én is inkább megnézek egy filmet egy pohár bor társaságában, vagy sétálgatok kicsit az esti utcán, ahelyett, hogy villogó fények és tuctuc zene kíséretében igyam le magam a sárga földig.
2016. jan. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nekem a nőies lányok jönnek be, de kicsit más értelemben, mint ahogy te érted a nőiest.


A miniszoknyás, sok sminket használó, ruhamániás lányok nem jönnek be, a szolidan öltözködő, kedves, csendes introvertált lányok igen.


A cinikusságod mégse zavarna, főleg, hogy én is gyakran cinikus vagyok.

2016. jan. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm (az őszinte) válaszokat :)

Amúgy elég alacsony vagyok, meg a testalkatom is vékonyabb (szóval nem divatból vagyok ilyen paraméterekkel "megáldva"). De tervezem elérni a 48-50 kilót.

2016. jan. 10. 17:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!