Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ittvagyok 17 évesen és még...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ittvagyok 17 évesen és még nem volt barátom. Normális vagyok, nem vagyok ronda. Komolyan, hol ismerekedjek?

Figyelt kérdés
Nem vagyok felénk, randizgattam, fel évig teljesen szerelmes voltam egy csavoba. De annak teljesen vége. Szeretnék az új felé nyitni. Érdekes emberekkel megismerkedni. Szerintetek? Tinder hülyeség? Eloben? De hol? Ne mondja senki h szorakozohelEn bárki megtalalta élete azerelmet. Mit csinaljk? De tényleg? Teljesen reménytelen. Ja es lány vagyok
2016. jan. 10. 23:03
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

ha randizgattál, akkor elvileg tudod, hol kell ismerkedni nem?:)

egyébként meg ott a suli, vagy valami szakkör, sportkör ahova jársz, szórakozóhelyek, vagy a net, ma már nem nagy szám, ha ott ismerkedsz. tinderen szerintem a te korosztályod nincs fenn, másrészről az főleg szexre megy.

nincs veled semmi baj, hamarosan biztos találsz valakit:)

2016. jan. 11. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 András955 ***** válasza:
Ismerősök ismerőseivel is lehet ismerkedni, abból ki tud sülni egészen jó dolog szerintem.
2016. jan. 11. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
tinder szerintem nem hülyeség, de lányként készülj fel, hogy ki kell rostálnod az embereket :D
2016. jan. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
kocsma forevőr, menjetek el 2-3-an egy kocsmaba es hivjatok ki sracokat csocsoban billiardban akarmiben, onnantol kezdve mar rajtad mulik
2016. jan. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Ezzel én is így vagyok.... Nem tudom, hogy hol tudnék ismerkedni..... Az a baj, hogy nincs barátiköröm... 19/F
2016. febr. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Látom a normális pasik nem izgatnak téged és ha már érdekes emberekkel akarsz ismerkedni akkor mondjuk ott a sarki kocsma, a 44-es,51-es út, büntetés végrehajtási intézet, pszichiátriai intézet, parlament a love.hu....
2016. febr. 17. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!