Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Üdv! Tudnátok egy helyet ahol...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Üdv! Tudnátok egy helyet ahol tudnék velem egykorú lányokkal találkozni? Egyáltalán lenne esélyem a lányoknál?

Figyelt kérdés
15/16 évesek, lehetőleg rocker, de ne olyan nagyon lázadó. Inkább vissza fogottabb rocker. Lehetőleg 8. kerben. És ha lehetne szeretnék tanácsokat is kérni. Kicsit vissza húzódó vagyok... mit szépítsek rajta... kicsit antiszoc... és kicsit depis... (nem mindig de hajlamos vagyok bedepizni...) viszont azt mondják h vicces vagyok és jópofa (lány barátok :)) és ha valaki közel kerül hozzám, azt meg is védem. nem iszok (csak ritkán és akkor is mértékkel) és nem is cigizek. droghoz még csak hozzá sem szagoltam. Így hogyan tudnék csajozni?? És sajnos kisebb önbizalom hiányba szenvedek... én azt a vicces jófejséget sajna nem is látom magamon... viszont a koromhoz képest elég fejlett a gondolkodás módom. (ezt is kaptam...) És azt mondták hogy sokszor jobban látom a dolgokat mint nagyon sokan. Megértő és együtt érző vagyok. De mint mondottam félénk. Lányok! Így lenne esélyem??

#csajozás #esélytelennek érzem... :(
2016. jan. 15. 12:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi a depresszió oka? Tinédzserkori világfájdalom, vagy igazi okod is van? Mert ha előbbi, akkor lelkileg épp csajra ne nagyon számíts! :) Ezt a koromhoz képest fejlett a gondolkodásom dolgot meg felejtse már el mindenki! Minden defektes ezt mondja magáról, nehezen fér össze a tini kamudepresszióval. :)
2016. jan. 15. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kedves válaszoló! Sajnálom ha ezzel csalódást okozok, de sajnos tényleg van rá okom. Apám meghalt, és mostanság nagyon kéne a segítsége (nem most halt meg de most érződig leginkább mennyire is kellene...) szeretteim egymás után járják a kórházakat... nagybátyám meghalt. (ő most) És ha ez nem lenne elég, a tanárok többsége is rohadtul utál mert nem nyalizok nekik és nem hagyom magam. (nem bunkó stílusban!) És a lány akibe beleszerettem... csak egy barátnak lát... semmi esélyem nála... meg még mondhatnék pár dolgot... de akkor estig írnám. Szóval kérlek ne sorolj a mai b@alfasz homokos tinikhez. Nem vagyok emo, páwa, yolo meg még mi a fene. Csak egy normálisabb srác aki szereti a rock zenét. :) És mellesleg többet éltem már át mint azok a nyáladzok. ;) és ezt biztosra is veszem. Szóval kérlek ha nem tudod mi áll bármi mögött (jelen esetben a depi mögött) kérdezz! :)
2016. jan. 15. 13:56
 3/7 A kérdező kommentje:
Ja! És nem én mondtam hogy fejlett a gondolkodásom. Ha jól olvasom utána írtam zárójelbe hogy ezt is mondták. (jelen esetben a nővérem. Egy eléggé komoly konfliktus után. Ahol nem nekem kellet volna viselnem a komoly szerepet. Mert nekem kellet volna a felállásban a "hülyének" lenni)
2016. jan. 15. 13:59
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát ami azt illeti én pont ilyen vagyok. Viszont olyan helyet ahol lehet ismerkedni élőben nem tudok 15/L
2016. jan. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Szia! Szerinted amúgy nagy baj h ilyen vagyok?
2016. jan. 15. 16:25
 6/7 anonim ***** válasza:
hat a 8 kerben csak egyfajta ember van es az a roma... de ha ez téged nem zavar akkor nem tudom nezz körül az interneten de amig depis vagy es nem vidám addig fele annyi esélyed sincs
2016. jan. 17. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát nagyon sajnálom, én nem vagyok rasszista, de normális magyar lányt szeretnék. Ha esetleg legalább a közelben tudtok?
2016. jan. 17. 09:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!