Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Soha nem találok egy rendes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Soha nem találok egy rendes normális csajt?

Figyelt kérdés
nincsenek hatalmas elvárásaim de azokhoz tartom magam. Nekem a belső számít a legjobban az fogjon meg de persze a külső is számít de nem annyira. 18 vagyok internetet is próbálom erre használni de élőben jobb lenne csak nemrég költöztem pestre suli máshol van és így itt senkit nem ismerek még egy haverom sincs aki pesti. itt gyk érdemes ?

2016. jan. 16. 18:29
 1/5 anonim ***** válasza:
elvileg valakik öszejönek itt de kb 2 halotam :D
2016. jan. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
59%
ismerek olyan part aki itt ismretek meg egymast ettol fuggetlenul nagyon nem ajanlom...aki itt van fiu/lany mind ronda,dagadt,depresszios,gyáva nyúl...aki meg nem az meg foglalt
2016. jan. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Itt Gyk.-en elég sok az önbizalom hiányos lány, de ha neked ők is megfelelnek, akkor itt is próbálkozhatsz.
2016. jan. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Gykn beszélgetni se lehet, nagyon ritka a normális ember... Szerintem ne itt keres!
2016. jan. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az esély megvan gyakorlatilag bárhol, hogy összeismerkedj valakivel, még itt is. :D De az tény, hogy ide sok esetben a való életben nem túl sikeres emberek "menekülnek", akiknek nincs kivel megbeszélni a problémáikat. Persze nem mindenki ilyen, több jó barátomat itt ismertem meg, én csak tanácsokat adok másoknak. Egy próbát megér szerintem, hátha lesznek innen barátaid, a szerencsén múlik. Én is Pesti vagyok és van barátom, de ha új a város, barátok kellenek, egyebek, írj nyugodtan. 17/L
2016. jan. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!