Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Honnan tudom hogy tetszek egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudom hogy tetszek egy lanynak?

Figyelt kérdés

Nagyon régóta tetszik és nem tudom elhivni, már nem egy suliba járunk és csak az interneten tudunk beszénli.

Honnan tudom hogy bejövök neki?


13/f



2016. jan. 23. 13:37
 1/5 A kérdező kommentje:
Normálisan
2016. jan. 23. 14:08
 2/5 anonim válasza:
Szerintem ha bejössz neki, akkor kedves aranyos stb. Gyakran ír rád [ha csak neten tudsz vele beszélni] bármilyen témában nyitott, sokat ír, szeretné, hogy megismerd tehát magáról is beszél és rólad is kérdezget, és egyre többet írtok:) (bocs ha van benne elírás, csak telóról nehezebb pötyögni) remélem ez segített neked, saját tapasztalatból írtam mert ugyan ezt csináltam kb. :D. De lehet h nem pontosan válaszoltam mert lehet elértettem a kérdésed :) 13/L
2016. jan. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi segitet :)
2016. jan. 23. 17:46
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, kedves, bármikor szívesen meghallgat, szeret veled beszélgetni (esetleg mondja)
2016. jan. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
egyszerűen szeret veled lenni. elfogad olyannak, amilyen vagy és nem akar megváltoztatni
2016. febr. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!