Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, ismerkednétek külföldi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ismerkednétek külföldi lánnyal?

Figyelt kérdés
Olyan lányról lenne szó, aki nem magyar, és esetlegesen számotokra ismeretlen kultúrából származik. Hogy állnátok hozzá? Hátrány lenne ez, vagy izgalmasnak találnátok?

2016. jan. 24. 09:43
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Miert ne ismerkednék? Itt a gond a táv lehet ha külföldi...
2016. jan. 24. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:

Csak ha feher...

De azoknak meg kb ugyanolyan mindenhol a kulturajuk...

2016. jan. 24. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Fehér, és Magyaroszágon él.
2016. jan. 24. 09:57
 4/24 anonim ***** válasza:
Beszélné a magyart?
2016. jan. 24. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim válasza:

Szerintem ez nem számíthat hátránynak :D maximum egy ügyes kifogás..

Azt hogy hogy állnék hozzá,csak akkor tudnám elmondani ha megismerlek..

Az a helyzet hogy én sem vagyok magyar.. Eddig úgy tapasztaltam hogy ha mindkét fél dolgozik a helyzeten,akkor a távolság sem feltétlenül akadály :)

2016. jan. 24. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:

Igen, ismerkednék :D Sőt.. számomra kicsit izgalmas is lenne a dolog :D

17/F

2016. jan. 24. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Beszéli, mint látod :)
2016. jan. 24. 10:02
 8/24 anonim ***** válasza:
Ahhhh, szóval rólad van szó. Hát figyelj, én benne lennék, biztos izgalmas lenne, na meg vicces.:) Én ugyan így vagyok, csakhogy magyar vagyok de Németországban élek. Bár az igaz, hogy a nyelv még nem megy perfektül...
2016. jan. 24. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Én arab vagyok, de kiskorom óta itt élünk, erre csak a 30 éves pasik találnak meg... Én meg 15 vagyok, de egy velem egykorú se szeretne többet. Szóval ha azt hiszed, hogy neked nincs esélyed, akkor gondold végig, hogy én mennyit szophatok. :D
2016. jan. 24. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Teljesen logikátlan a kérdés. Ha Magyarországon élsz, akkor ennyit kell tudnod: beszéld a nyelvet. Ennyi. Ha meg normális vagy (mint ahogy sokan nem), akkor abszolút senkit nem fog érdekelni, hogy te honnan származol. Szóval nem értem a kérdés miértjét.
2016. jan. 24. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!