Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az baj ha nagyon értelmes vagyok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az baj ha nagyon értelmes vagyok?

Figyelt kérdés
Lassan 17 éves leszek de a mai napig ha valami annyira szep (pl zene) vagy romantikis vagy szomorú nem birom ki és bekonnyezik a szemem... ez normális? félek hátrányt jelent a lányoknál... 16/f
2016. jan. 24. 23:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Tabáni István is "sírós" volt, mégis megőrültek érte a nők és a közönség.
2016. jan. 24. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Ha valaki szeret, akkor nem ettől fognak megváltozni az érzései. :)
2016. jan. 24. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
azert nem erzem fairnek hogy engem mint egy senkit Tabán Istvánhoz hasonlits :D két külön kategória :D ő letett valamit az asztalra én meg csak most alapozom
2016. jan. 24. 23:47
 4/11 anonim ***** válasza:
Tabáni István is a zenére sírt ahogy te is, ez bennetek a közös.
2016. jan. 24. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
most veszem észre hogy elirtam a kérdést xd es meg vagy senki nem vette észre vagy csak udvariassagbol nem tette szóvá :D félreértéseket elkerulve az érzelmes nem értelmes
2016. jan. 25. 00:06
 6/11 anonim ***** válasza:
attol fugg, en ha gyonyoru zenet hallok, akkor az egesz testem zsibog, kegyetlen jol erzem magam, es csukott szemmel vigyorgok :p hat szerintem meg helyes is :)
2016. jan. 25. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

Ez egyáltalán nem baj, sőt - azt jelenti, hogy mély érzésű, művész-típus vagy. Nekem ez nagyon bejön - és a legtöbb lánynak is. Szeretjük a romantikát :)

Aki mást mond, az hazudik, vagy csak féltékeny.

Világéletemben az ilyen típust kerestem, aki képes ennyire átérezni egy igazi alkotást. Én is ilyen vagyok.

Neked nem valók a felszínes kapcsolatok, keress egy szintén mély érzésű lányt, és vele lesz a legjobb! :)

22/L

2016. jan. 25. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Már aszittük értelmes vagy, na de nekem is bekönyezik a szemem ha nem alszok
2016. jan. 25. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
nekem is szokott könnyezni a szemem, ha megcsípi a hideg:D
2016. jan. 25. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Dehogy baj! :)

De egy jótanács: a fagyos jégcsap-pitsákat kerüld el, tudod, azokat, akik összekeverik a férfiasságot és az érzéketlenséget.

2016. jan. 25. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!