Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az hátrány ha egy fiú szűz és...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az hátrány ha egy fiú szűz és félénk?

Figyelt kérdés

Engem abszolút nem érdekel hogy szűz vagyok, de azért megkérdezem.


Nem nagyon járok sehova és nincs 1 ismerősöm sem ezért foglalmam sincs mit gondolnak erről.


Egy magabiztosabb lánynál hátrán hogy ha 17 (lassan 18) évesen félénk és szűz a fiú és még nem is csókolózott?


2016. jan. 25. 12:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Szia :) szerintem egyáltalán nem hátrány :)
2016. jan. 25. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
70%

Na most sok olyan lány van sajnos akik elvannak annyira rontva hogy képesek lenézni a szűz srácokat főleg a 16-18 évnél idősebbeket leginkább, de olyan esetről is hallottam egyszer a buszon hogy egy alig 15 éves srácot nézték le a vele egykorú lány társai. Manapság annyira elvannak rontva a 12-16 éves fiatalok hogy azt hiszik hogy 12-14 évesen már kötelező elveszíteniük a szüzességüket.


Na most ugye sokan vannak úgy hogy a már 20 évesek vagy annál idősebbek már elég érettek testileg de sajnos agyilag belül még sokan komolytalanok persze van kivétel nem mondom azt hogy nincs, de sajnos akik szüzek főleg a fiúk de lányok is már rendesen szégyellik azt hogy még ilyen idősen is azok mert félnek attól hogy ha esetleg párra találnak egy velük egykorúra aki már messze nem szűz azt lenézik azért mert ő még az és sokan ebbe a korba már a férfiak is meg a nők is kb elvárják hogy a partnerüknek legyen tapasztalatuk és ne bénázzanak. Persze vannak akik ezt elfogadják és úgy kezelik de én is szűz vagyok 23 évesen még csókolózni sem csókolóztam soha, sajnos nekem sosem ment a csajozás, meg a külsőm miatt em fogadtak el, ami idővel az önbizalmam is elnyomta. Ma már más vagyok külsőleg mint régen és belül jellemre is azt mondhatom hogy sokat változtam, pozitívabb vagyok és úgymond kiállásom is van, csak a bökkenő az hogy a régi sérelmek miatt én szinte félek csajozni, remegek izgulok pedig tudom hogy ne esznek meg, ne harapják le a fejemet, de belül sajnos megvan a félelem hogy csalódok és ezt nehéz legyűrni. Azzal próbálok magamon segíteni hogy lányokkal nőkkel is barátkozok hogy azzal hátha könnyebb, könnyebb is de én se járok el szinte sehova meg akkor ott se tudnék lépni mert régebben amikor eljártam azt vettem észre hogy minden csaj van valakivel és úgy már nehezebb lépni. Társkeresőkön meg hiába próbálkozok gyakorlatilag feladtam hogy már 2 éve próbálkozok neten ismerkedni de kb 100 lányból 5 lány volt akivel feltudtam venni a kapcsolatot és a barátság szintjére eljutottunk ezek közül hárman maradtak meg olyanok akikkel barátok vagyunk csak de elég gyakran írunk egymásnak.


Megértelek hogy félsz de engem egy lány barátom mindig azt mondja nem szabad ezen izgulni a lány is ember ha normális megérti hogy ez az első és odafigyel és inkább ő vezetget az elején, a fiú meg ugye ösztönösen belefog jönni a dolgokba.


Nem tudom hogy ennek mi az alapja mert sosem volt ebbe tapasztalatom de állítólag tényleg így van.


A másik az hogy téged is megértelek hogy tartasz a dolgoktól ez normális is, de minél idősebb leszel annál rosszabb és azért reagálod túl azt hogy szűz vagy mert valójában már mocskosul vágysz a szexuális együttlétre mert ugye ez ösztönös dolog hogy ki kell elégítenie magát az embereknek, az önkielégítés az ami átmeneti megoldás de az sem mehet a végtelenségekig.

2016. jan. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
55%

Ő hát én is az vagyok lassan 19 évesen...

Csak nekem a helyzetem az hogy már 15 évesen elveszthettem volna mert az itteni lányok fele bárkivel elmegy csak sajna én más vagyok és ezért sem vesztettem el... Nem is vágyok annyira viszont az igaz h minnél öregebb leszel annál nehezebb is lessz :(

2016. jan. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
55%
Upsz bocsi rosszul fogalmaztam... Az itteni nem a gyikes lányokat fedezi hanem azokat ahol én élek.
2016. jan. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Az nembaj hogy ha idősebb leszek nehezebb lesz, mert akár egyedül is elleszek én halálomig ha kell mert már megszoktam... És a kezem is itt van, de azért mégis jó lenne egy barátnő.


Csak azért kérdeztem mert múltkor egy rendezvényen kintvoltam valami oknál fogva es az osztalytarsam haverja meg kérdezte lenézően hogy Te kisfiú vagy még?....


El is mentem sunyiba mert ilyenekkel nem akarok egy légtérben lenni.

2016. jan. 25. 14:05
 6/9 anonim ***** válasza:
vigyázatok gyakszihejen munkatársam ismerősének ismerőse lánya aidsos let
2016. jan. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A párom 23 évesen vesztette el a szűzességét velem. Abszolút nem hátrány, ebből is arra lehet következtetni, hogy nem lyukra játszott :)
2016. jan. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem hátrány,sőt!Nekem előny! :) Mivelhogy tud uralkodni magán,nem csak azon jár az esze stb.

16/L

2016. jan. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 osidori válasza:

Egyáltalán nem baj.

Velem ugyanez a helyzet csak lányban.

Ha esetleg tényleg kéne egy barátnő, írj nyugodtan. (17, majdnem 18 )

2016. jan. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!