Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk! Ti milyen lányokra...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti milyen lányokra mondjátok, hogy érdekesek? És milyenekre, hogy unalmasak? Mik a számotokra kiábrándító és vonzó hobbik, amit egy lány űzhet?

Figyelt kérdés
2016. jan. 27. 21:40
 1/7 anonim ***** válasza:
73%
Nekem a foci nem tetszik se a kosár. Viszont ha ping pongozik az jól hangzik. Ha szokott videójátékozni akkor az még egy jó pont. Szerintem az kiábrándító ha a lány buta :P
2016. jan. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%

Nehéz ezt megmagyarázni! Bizonyos lányoknak van egy kisugárzása, ami nagyon vonzó, egy stílusuk, ami nagyon megfog. Nyilván a külső is számít, ritkán tartunk érdekesnek valakit, akire nem szeretünk ránézni. Az unalmas lányok meg azok, akiknek nincs meg ez a kisugárzásuk. Magukban ülnek, jó kislányok, nincs meg bennük az a titokzatosság, vadság.


Igen, a titokzatosság. Az én esetemben mindig azok a lányok voltak érdekesek számomra, akik nem játszottak azonnal nyitott lapokkal, van bennük egy kis vadság, egy kis lázadás.


Vonzó hobbi? Én nem annyira ítélek meg senkit a hobbija alapján, én is ketrecharcolok/bokszoltam évekig, mégsem vagyok agresszív és a légynek sem ártanék ha nem muszáj. Ha egy lány küzdősportol, az viszont kicsit kiábrándító nekem.


18f

2016. jan. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ja igen, és nekem fontos volt mindig, hogy egy lánnyal legyen miről beszélgetni, tehát legyen intelligens. #2 vagyok.
2016. jan. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes: Mer kérdezni, és a kérdésekre mer bőven válaszolni.

Unalmas: Nem érdekli mi van az emberrel, és a kérdésekre kb 3 szóval elintézi a választ. Kiábrándító hobbik szerintem nincsennek.

2016. jan. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
72%
Hat a kiabrandulo hobbi ha kef.lni jar egy sraccal
2016. jan. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
30%
Rúdtánc az egész jó lenne,eltudnám nézni ahogy tekereg rajta,bélyeget azért ne gyűjtsön,igen egyébként igen kétféle lány van az unalmas és a bolond,a bolond olyan kis tüzes akaratos és mindenféleképpen ez a vonzóbb,de egy idő után rájön az ember hogy inkább az unalmast kellett volna választani,mert arra lehet számítani és megtud nyugodni mellete az ember,a bolond kis tüzes meg megőriti az embert.
2016. jan. 29. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha egy kicsit buta engem nem zavar csak jólelkű legyen.
2016. jan. 29. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!