Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Nektek ez kizáró ok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek ez kizáró ok?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nektek kizáró ok ha 1 fiú kocka, és rock és metál zenét hallgat?
2016. jan. 31. 19:20
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Lehetőleg kort is írjatok.
2016. jan. 31. 19:21
 2/15 anonim válasza:

már hogy a véreres faszba lenne az? :D

az kizáró ok ha ilyen retardságokat kérdezel :D

2016. jan. 31. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Nem, óriási plusz! Mondjuk azért van egy szint ami után már a kockaság nem jön be, amikor már velem se hajlandó foglalkozni mert játszik...
2016. jan. 31. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Azért annyira kocka nem vagyok. :)
2016. jan. 31. 19:25
 5/15 anonim ***** válasza:
Leszel a férjem? :D
2016. jan. 31. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Firedoom ***** válasza:
Gyerekek. Nem is tudtam, hogy ilyen jok az eselyeink. o.O
2016. jan. 31. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Na ilyet se hallottam még hogy "óriási plusz" :D Érdekes, mert a társadalom nagyon kiéleződött a "kocka-utálat"-ra szóval amikor ilyet látok, nem hiszek a szememnek. Amúgy meg most csöpögősség nélkül mondom a kérdezőnek, meg mindenkinek aki emiatt aggódik. A mi osztályunkban, egy rohadt jó társaság alakult ki 2 év alatt. Az elején minket "kockákat" állítottak be a leggázabbnak és hogy minket mennyire ki kell minket közösíteni. Na hát mostanra a helyzet annyira átalakult, hogy mi nevetünk azokon a csajokon az osztályban, akik ezt szánalmasnak tartják, mert elvakultak, és túlságosan nagy a megfelelési kényszerük, a mai társadalomnak. Egész nap csak poénkodunk ezekkel és nem érdekel minket ha ez nekik nem tetszik. Sőt most már talán többségben is vagyunk. A kockákat most meg ne úgy képzeljétek el hogy elfelejtettük azt hogy mi az a napfény. 17/f
2016. jan. 31. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:

A rock zene szeretete csak pozitív tulajdonság lehet, nálam legalább is ;)

18/L

2016. jan. 31. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Egyaltalan nem az szamomra. Ha az lenne, akkor meg ismeroseim sem nagyon lennenek...
2016. jan. 31. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
7es: Nem tudom én ezt nem érzékelem ennyire szerencsére:) Nálunk mindenki rendben van azzal hogy valaki játszik. De mondjuk engem akkor se érdekelne mások véleménye. Nekem akkor is plusz, mert én is szeretek játszani meg más zenét kb nem is hallgatok szóval más párt elképzelni se nagyon tudnék:D
2016. jan. 31. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!