Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit kellene tennem, érdemes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene tennem, érdemes lenne ezért megváltoznom?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy már 17 éves múltam, de még soha nem volt semmilyen kapcsolatom fiúkkal. Azonban mostanában egyre inkább vágyom egy barátra, aki törődik velem és akit szerethetek. A probléma csak az, hogy alapvetően introvertált vagyok, és hiába kaptam már visszajelzéseket, hogy szép vagyok, szép az arcom stb. nem szoktak nálam kezdeményezni, mert csendes és nyugodt típus vagyok.


Nem tudom érdemes lenne-e ezért megváltoznom belülről, vagy mi mást tehetnék, de kezdem úgy érezni, hogy így soha nem lesz senkim. 17/L



2016. jan. 31. 21:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne változz meg ezért! Legyél ilyen így vagy önmagad, így vagy tökéletes! Van aki az ilyen lányokat szereti, és szerintem sokkal értékesebbek is!
2016. jan. 31. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Változni nem feltétlen rossz dolog csak ne köpd szembe önmagad. De biztos lesz olyan fiú aki így fog elfogadni ahogy vagy. Én is jobban kedvelem az ilyen lányokat, csak hát mivel én is csendes vagyok és félénk így nemigazán merek kezdeményezni


23/f

2016. jan. 31. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
En most toltom a 17-et mindjart. Nekem sem volt kapcsolatom lannyal, de vagyom ra. Csak ha nem jon az ellen semmit sem lehet tenni. De turelmesnek kell lenni. :) Ne valtozz meg azert, mert a sors nem hozott ossze azzal a fiuval aki idealis parod lenne.
2016. jan. 31. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

SOHA ne változz meg!! Légy önmagad.....lehet,hogy nehezebben fog rád találni a szerelem, de akkor ő tényleg önmagadért fog szeretni. Én szeretem a csendesebb lányokat :)

De ha mégis akarsz valamit változtatni, akkor legyél picit extrovertáltabb. Ha tudsz. És csak a komfortzónádon belül. De az se baj ,ha csendes maradsz :)

2016. jan. 31. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ne változz meg!


Veled egykorú fiú vagyok, ugyancsak introvertált. Még nem volt barátnőm, de különösebben nem is zavar. Nincs is olyan ismerősöm, akiről el tudnám képzelni, hogy a barátnőm legyen.


Úgy gondolom, hogy inkább várok, amíg találok egy nekem megfelelő, hozzám hasonló lányt, akit nem zavar, amilyen vagyok, mint hogy megváltozzak, csak azért, hogy hamarabb legyen barátnőm.

2016. jan. 31. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ne izgulj ezen a témán! Az élet mindig megadja, amire az ember vágyik,csak türelem kell hozzá! De erőltetni semmiképp sem szabad a dolgokat! Majd összehoz az élet az igazival, és az jobb lesz, mint egy erőltetett "csak legyen már kapcsolatom, mert elmúltam 17" szerelem!
2016. jan. 31. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!