Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet ismerkedni?

Figyelt kérdés

Tudom, idétlenül hangzik a kérdés, de fogalmam sincs, hogy hol tudnék egy fiúval úgy kialakítani egy kapcsolatot, hogy később összejöjjünk. Egész nap suli van, sportom, hobbim nincs, nagy baráti köröm se, hogy bemutassanak másoknak. Buliban az emberek részegek, táncolni vagy smárolni akarnak, de semmi komoly, a neten való ismerkedés nem nekem való? Valami tipp, vagy ti hogy ismerkedtetek meg a párotokkal?

19/l



2016. febr. 3. 17:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Netes appok:tinder,jingle.Párom nincs remélem ezek segítenek :D
2016. febr. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

A neten való ismerkedést nem próbáltam, de nem is szeretném. Lehet túl sok Catfish (Kamüreg)műsort néztem az MTV-n. :DD

És az appokat is ide sorolom.

2016. febr. 3. 17:16
 3/3 Dreamer88 válasza:

Biztos van valami ami érdekel/leköt.

Érdemes elmenni ehhez kapcsolódó programokra. Ott könnyen találkozhatsz a tiedhez hasonló ízlésű pasikkal.


Vagy írhatsz/írhatok privát üzenetet ;)

2016. febr. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!