Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy unalmas, nem túl helyes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy unalmas, nem túl helyes az év 365 napjában otthonülő fiúnak hogy lehet barátnője?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok.


Aszociális vagyok, nincsenek barátaim és ismerőseim sem.


Nem vagyok valami helyes.... Legalábbis ezt veszem észre mert a vonaton, suliban, metrón nem nagyon néznek meg a lányok.


Az iskolán kívül mindig itthon ülök... Egy buliban sem voltam még és nyáron is csak azt szoktam nézni az ablakból ahogy a többi fiatal megy szórakozni.


Nem beszéltem még lánnyal .... Legalábbis normálisan nem.... Csak úgy hogy merre van ez vagy az.


A suliban is csak azért jönnek oda a lányok hozzám hogy megkérdezzék hol vannak a fiú osztálytársaim.


A szeretet egyik formáját sem kaptam meg egy lánytól sem.. Még puszit sem.


Önbizalomhiányos, kissebbségi komplexusos vagyok.


Egy ilyen unalmas fiúnak aki nem is tudja hogy kell egy lánnyal beszélni annak hogy lehet barátnője?


2016. febr. 5. 22:06
 1/9 anonim ***** válasza:
70%
úgy hogy tököt növesztesz és kimozdulsz otthonról és beszélgetsz csajokkal
2016. febr. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%
Szökőévben.
2016. febr. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

neten is ismerkedhetsz :))

én volt barátommal interneten ismerkedtem össze mivel én is elég otthonülő-kocka vagyok.

2016. febr. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
95%
Totál ilyen voltam 4-5 éve, vagy még rosszabb :D Mára már a legdögösebb csajok is tapadnak rám. Nagyon kemény változáson mentem keresztül, de mindenesetre először is el kell határoznod magadban, hogy meg akarsz változni, második lépésként pedig tegyél érte, hogy megváltozz.:D Javítsd magad, fejleszd magad, olvass könyveket amikkel többet megtudhatsz az emberekről, olvass olyan könyveket, amik segítenek tisztábban látni a dolgokat. Fejben nagyon meg kell változnod.:D De a lényeg hogy akarj változni:D Mert az ilyen embereknek mint te, még elméleti síkon is sokat kell tanulnia ahhoz, hogy megértse az emberek alap működési elveit..:D Gyakorlati síkon meg merj hülyeségeket mondani eleintei, mindenki csinálja, merj hülyeségeket is csinálni, a lényeg hogy csináld..:D Szóval nyugi, van kiút, megfelelő kitartással, és elszántsággal!:D
2016. febr. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
még ajánlom a motivációs videókat amik a youtubeon fent vannak, sokat segíthetnek.:D
2016. febr. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Neten lehet ismerkedni, nem társkeresőre gondolok hanem bármi más ahol emberek beszélgetnek, fórumok, online játékok, vagy ami épp téged érdekel. Én így sok barátot találtam már és a páromat is így ismertem meg.
2016. febr. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
lepontozók várom az érveket, szívesen tanulok tőletek. :)
2016. febr. 6. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

először is önbizalomhiányosan sehogy.

1. járj el otthonról. senki sem fog becsöngetni hozzád hogy van-e kedved elmenni valahová. járj el sportlni, rajzolni, edzeni tudom is én.. beszélgess FIÚKKAl legyenek barátaid akikkel el tudsz menni szórakozni, élj egy kicsit, állj fel az önsajnálatból és tegyél valamit a dolgokért. amúgy meg ne a náladnál sokkal jobb csajok után fuss, hanem akik olyasfélék, mint te, csendesek, stb. ők jobban meg fognak érteni.

a lényeg az hogy ha jól érzed magad a bőrödben és boldog vagy, ezt mások is észre fogják venni.

2016. febr. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hali érdekesnek tünsz én szivesen beszélgetek veled :)

Írj ha szeretnél :)

2016. febr. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!