Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk nektek melyik csaj jön...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk nektek melyik csaj jön be jobban?

Figyelt kérdés

A,Akik kiteszik mindenüket kacsaszáj könnyen megkapható csajok. 516166 szelfit tolnak fel egy nap a netre. Nem törődnek a fiú érzéseivel csak kihasználják azokat.


B,Csendes rendesen felöltözött neki is lenne mit kitenni de inkább a ruhájába tartja.Nem tölt fel magáról rengetek képet csak egy párat,hogy azért tisztába legyenek vele ki ő.


2016. febr. 10. 13:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem egyértelműen csak a második!
2016. febr. 10. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 eznemlényeges ***** válasza:
B egyértelműen. Általában az A típussal szóba se állok.
2016. febr. 10. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Az A típus szóba sem áll velem.

Ezért marad a B :'D

2016. febr. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
B
2016. febr. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
mindenki bt fog irni... hulye lenne az at irni.
2016. febr. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A: Azert mett basznam ejjel-nappal.

B: Hosszan tarto parkapcsolat. :)

2016. febr. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
gondolom itt te lennel a B...
2016. febr. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én a kettő keverékét kedvelem. Ne legyen 800szelfi ne rakja ki, de viszont legyen konnyen kaphato,lehessen hamar szexelni vele, es perverzkedni akár az elso randin..

Marmint arra gondolok akik nem az ilyen nyomulos bunkokra buknak,hanem az aranyos,kedves fiuk tetszenek nekik es hamar megkedvelik és még ők hozzák fel a témát:P. Na nekem ilyen volt az exem, 5éves kapcsolat szóval komolyabb volt:D

2016. febr. 10. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Firedoom ***** válasza:
Azon kivul, hogy mar a fogalmazasodbol érződik az ellenszenv az A tipusu hölgyek ellen, a B-t egy teljesen jo, normalis csajnak irod le es te is tudod, hogy mindenki a B-t fogja irni. Kérdem én: Mi a célod ezzel a kérdéssel?
2016. febr. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!