Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyi idős korba ideális...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idős korba ideális pasizni/csajozni?

Figyelt kérdés

Ha mondjuk lenne gyereketek akár fiatok akár lányotok akkor mikor engednétek meg,hogy párkapcsolatban éljen hány éves korától?Mikor engednétek,hogy járjon valakivel illetve ott aludjon a párjánál?

Kort írjatok ha lehet.


2016. febr. 11. 10:45
 1/8 anonim ***** válasza:

14-15 éves korától...

16L

2016. febr. 11. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
háát már sokan oviba elkezdik de nee tulozatok ott kézfogás mek puszi nál nincs több
2016. febr. 11. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom. Mivel nem lehet elrőe megmondani ,milyen a gyereked, milyen lesz a barátja, ez egy kapcsolat, vagy csak összeálltak, mint lovak kánikulában...


De azt tudom, hogy ha olyan dolog állna fennt, hogy mondjuk 15-16 éves, és egy 20+ éves környékezi meg, elbeszélgetnék vele, és megpróbálnék rámutatni, miért is gondolom azt, amit a helyzetről.

2016. febr. 11. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

"...mikor engednétek meg,hogy párkapcsolatban éljen..."



"Mikor engednétek,hogy járjon valakivel illetve ott aludjon a párjánál? "



Fiúnak 16,de csak MILF-el! Lánynak 18+.



37/KAN

2016. febr. 11. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

16/17 eves kortol szerintem, es felvilagositani, hogy mi jar egy kapcsolattal, es nem szabad a tarsad atbaszni.

17/l

2016. febr. 11. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Egyénfüggő. Középiskola előtt biztosan nem engedném, szerintem 16 éves kortól ideális, onnantól engedném éjszaka szórakozni is. A párjánál aludni középiskola elvégzése után, addig délután/este megoldhatják az intim dolgaikat. Az nem zavarna, ha hétvégén sokáig maradnának egymásnál, de a másiknál alvás szerintem nem középiskolásoknak való. Nem tartom jónak, ha valaki túl gyorsan akar felnőni, felnőttként viselkedni.

Mindezt úgy írom, hogy én is fiatal vagyok, még "csak" 24 éves, végzős gimisként akár aludhattam volna is a barátomnál, de azt meghagytam inkább a következő "korszakomra" :)

2016. febr. 11. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
15
2016. febr. 11. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én 2 hét múlva leszek 16, és több mint 9 hónapja vagyok együtt az első barátommal, viszont szüleim csak 17 évesen fogják engedni hogy ott aludjak. És szerintem is 14-15-16 éves kortól tartom normálisnak a pasizást/csajozást, de ez nagyon általánosítás, mert ez sok mindentől függ. A lényeg hogy érzelmileg kész legyen egy kapcsolatra:). Meg persze egy bizonyos érettség is kell hozzá.
2016. márc. 15. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!