Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szórakozóhelyeken miért ilyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szórakozóhelyeken miért ilyen "passzívak" a lányok?

Figyelt kérdés
Akárhányszor megyek bulizni és próbálnék csajozni, mindegyik lány tök jól elvan a barátnőjével/barátnőikkel és minden pasit elhajtanak. Nem hiszem, hogy mindegyiknek lenne pasija és nincs egy szingli se köztük, ennek ellenére sokan smárolnak szóval van akinek sikerül ezek szerint. Nem csak engem küldenek el, hanem másokat is..mondjuk én általában a nagyon "jónőkhöz" szoktam odamenni :D Ha ti csajoztok akkor szokott adni valamilyen jelet a lány vagy akármi? :D
2016. febr. 13. 11:42
 1/7 anonim válasza:
Nem passzívak,csak nem vagy elég jó (külső,anyagiak,duma,...),hogy aktivizálják magukat érted!
2016. febr. 13. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Csak nem jossz be nekik ennyi..
2016. febr. 13. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
veled passzívak ha alfahím lennél nem küldenének el
2016. febr. 13. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
buli szóval mikor tök részeg vagy és nem emlékszel másnap semire majd 9 hónap mulva jönek hogy töled van a ygerek x'D
2016. febr. 13. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Valoszinuleg nem bennuk van a hiba,hanem csunya vagy es/vagy idegesito. Bocsi,de ez az igazsag,a jo pasikat(legyen szo arrol,hogy helyes,vagy belsoleg szimpatikusnak tunik) nem kuldik el a lanyok.
2016. febr. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Azt tudom, hogy én csúnya vagyok de ezek szerint a legtöbb pasi aki odamegy szintén csúnya :D
2016. febr. 13. 22:26
 7/7 anonim ***** válasza:

Vagy csak szimplan nem a ferfiak korul forog az eletuk,es nem kapcsolatot keresni indulnak minden hetvegen.

Amugy meg,ha tudod magadrol,hogy nem vagy tul jo pasi,probalkozhatnal kevesbe "jo noknel" is. Koztuk is vannak aranyosak,jo fejek.

2016. febr. 13. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!