Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szeretethiány esetén mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretethiány esetén mit tegyek? (fiú)

Figyelt kérdés

17 éves fiú vagyok. A szeretethiány nálam nem azt jelenti, hogy kanos vagyok. Nincs barátnőm, és eddig nem is volt. Az hiányzik leginkább, hogy közös programjaink legyenek, beszélgessünk, egy ölelés stb. Nyilván a szexualitás is fontos, bár annak hiányát könnyen leküzdi az ember, de a többit nem.

Ha moziba megyek, akkor mindenki a párjával megy én meg egyedül, ha vásárolok valamit azt szintén egyedül teszem. Persze szeretem a családom, barátaim és ők is engem, de az egészen más. Amennyiben belátható időn belül nem lesz barátnőm, addig ezt az "üresség érzetet" mivel küzdhetném le?



2016. febr. 17. 00:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Kezdj valami újba. Tökmindegy, hogy mi az, a lényeg, hogy lefoglaljon, és jól élvezd. Lehet csoportos vagy akár egyéni, nem tudom neked mi a jobb. Túl régóta vársz valamit, míg végül akaratlanul is te fogsz az útjába állni. Ha mindent rázúdítasz a csajra lehet, hogy elijeszted.
2016. febr. 17. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
*és élvezdd
2016. febr. 17. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én is voltam ugyan igy és amugy nem mindig megoldás a párkapcsolat mert párkapcsolat mellet ugyan ugy leheet szeretett hiányod. De szerintem a. legjobb lenne ha tényleg megpróbálnád lekötni magad valamivel. 17/L
2016. febr. 17. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Sajnos nem hiszem hogy teljesen le lehet ezt küzdeni, én is hasonlóan érzek, de ha sok időt töltesz a barátaiddal az tényleg nagyon sokat segíthet. Velük menj moziba meg vásárolni, ne egyedül :) Ha meg ők nincsenek veled, akkor is próbáld meg mindig lefoglalni magad valamivel, ami eltereli erről a figyelmed. 16/L
2016. febr. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is az vagyok, de már megtanultam kezelni. Eddig egy komoly (össz egy) kapcsolatom volt, de annak most lett vége, mégse látszik rajtam. A kapcsolatunk közben is az voltam, szerintem még jó ideig az is leszek. Nem lehet teljesen eltüntetni, csak kezelni. Próbálj minél több új embert megismerni, és barátokkal lenni. A rajzolás olvasás írás.. jó ha szereted az ilyeneket. A lényeg, hogy lekösdd magad.
2016. febr. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
16/l
2016. febr. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Itt van egy csomó magányos ember "16L 17L" meg egy 17f" miért nem barátkoztok össze?
2016. febr. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ugyanez van velem is csak lany vagyok :(
2016. márc. 19. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!