Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nalam csak a 10 evvel idosebb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nalam csak a 10 evvel idosebb ferfiak tetszenek? Ez normalis?

Figyelt kérdés

15 eves lany vagyok, de a velem egykoru kis pawa fiukak nem igazan tudnak izgatni. Valamiert 25-30 eves pasi az, akit ugy szeretnek es tudom hogy ez nem johet szoba, inkabb varok meg par evet, mire 20 leszek. De az lenne a kerdesem h ez az en koromban normalis-e?

Pl nekem ilyesmi az idealom: [link]

Vagy csak en vagyok beteg h nem velem egyidos pasikat nezek meg?


2016. febr. 17. 01:15
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Es egyszeruen tudom ez fura, mivel 15 vagyok, es a mai lanyoknak alt mas a velemenyuk, de egy pasin kotelezonek tartom a szort (nem csubakkat kell elkepzelni). Vagy az en szexualis fantaziam tul erett?
2016. febr. 17. 01:17
 2/11 anonim ***** válasza:
51%
Teljesen normalis ne aggodj. Csak vigyazz. Legy ovatos. Nehogy kihasznaljanak!!
2016. febr. 17. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
75%

Serdülő srácként én is mindig az idősebb nőkről álmodoztam,

ma már tudom hogy azért mert egy 15 éves lánynak nem voltak olyan formáis akkoriban mint egy szét 20évesnek ez természetes dolog szerintem, nem is kell aggódnod akkor lenne ciki ha a korhatár veled együtt nőne és 30 évesen hatvan éves fószerek tetszenének.

Amúgy meg nem vagyok meleg de elismerem ha egy férfi jól néz ki. Akit te belinkeltél szerintem jó xd

2016. febr. 17. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
55%
Beteges. Kislány vagy egy 25 éves férfihoz képest.
2016. febr. 17. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
22%
Szerintem normális, 15 évesen nekem is tetszettek a huszonéves fiúk (igaz, max 22) de mondjuk járni nem mertem volna egyikükkel se, vagy közeledni hozzájuk :) Mai eszemmel már látom, hogy elsősorban a felnőttség, önállóság, függetlenség volt az, ami vonzott bennük.
2016. febr. 17. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
46%

Apakomplexus

Pszichologus

2016. febr. 17. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

Kedves zsebpszichológusok! Ne diagnosztizáljunk egyből apakomplexust, ha kérhetem. Számomra világosan kiderül a szövegből, hogy a leányzó ízlése nem kompatibilis a vele egykorú fiatalemberek nagy részének divathóbortjával és általánosított értelmi érettségével. Valószínűleg arra gondol, hogyha már egyszer nőből van, és ugye a nőknek egyszer csak szükségük lesz egy férfira, akkor az már legyen valóban férfi. Borostás és emberszagú.

Akkora feneket kerítenek az életkornak, pedig nem ennyiből áll. Persze, ez más világ. Ha a XVIII-XIX. századi regények világába száműzött énemet kérdezitek, normálisnak tűnik a tizenhat-huszonöt párosítás, ám a mai társadalmat is figyelembe kell vennünk. Egy mai 15-16 éves lány jobb esetben még tanul, tanulnia kell. De húszévesen már felnőtt, akkor pedig tökéletesen passzol hozzá egy huszonöt körüli férfi.

Még szép, hogy normális. Plátói szerelem szintjén semmi kivetnivaló nincs benne. Tízből kilenc felnőtt nő habozás nélkül bevallaná, hogy ennyi idősen már nézegették maguknak a húszas-harmincas férfiakat.

Persze nem szabad naivnak lenni. Feltételezem, hogy értelmes lány vagy. Ez a férfiaknak is le fog esni és érezni fogják, hogy nem használhatnak ki. Sőt, inkább vigyázni fognak rád. Azt hiszem, ez a kijelentés hitelesnek mondható, saját tapasztalaton alapszik. De tőled is függ.

2016. febr. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem, ez nem normális. De persze míg rajongási szinten van, addig oké, de ha bele akarnál menni egy ilyen párkapcsolatba, a következményeket megérdemelnéd......:)
2016. febr. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Írj. 29/F
2016. febr. 18. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
#9.. cikorfalat vagy 46F
2016. febr. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!