Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Discoban megismerkedtem egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Discoban megismerkedtem egy lánnyal, táncoltunk mé fogdoztam (teszem hozzá hagyta), szoval nekem nagyon tetszik, de másnap közölte hogy van barátja fél éve. Mit csinaljak?

Figyelt kérdés
2016. febr. 22. 17:41
 1/5 anonim ***** válasza:
68%
mond meg a csajnak hogy növesszen gerincet és akkor legközelebb nem lesz ilyen szitu
2016. febr. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem tudsz mit csinálni.

A buli hevében elszalad vele a ló.

Ennyi.

Keress mást.

2016. febr. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Okés
2016. febr. 22. 18:22
 4/5 anonim ***** válasza:
csak egy ribi, ha te leszel a barátja, akkor meg majd más fogdossa a bulikba... szted megéri ilyen csaj után futni...
2016. febr. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Itasd le, fogdozd tovabb, mondd meg neki, hogy vetted az adast, nem is akarsz vele jarni, de azert ha akarja dughattok.
2016. febr. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!