Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok miért van az hogy a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok miért van az hogy a korom béli lányok nem szeretik azokat a fiúkat akinek nem kocka hasuk van még szálkás bicepsz stb?

Figyelt kérdés
Én egy izmos macis alkatú fiú vagyok 17 éves leszek és nem kellek senkinek miért? (járok rendszeresen konditrembe edzeni de attól még Macis alkat maradtam ez olyan nagy baj?)

#randi #ismerkedés #szerelem #pártalálási problémák
2016. márc. 2. 23:56
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Rossz oldalról közelíted meg a dolgot. Egyrészt mindenkinek más tetszik, valamint vannak jó páran akiknek nem a küldőd miatt (főleg nem az izmaid miatt) lennél szimpatikus. Persze foghatod erre is hogy nincs barátnőd, de szerintem inkább belül kéne keresni a hibát. 18l
2016. márc. 3. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Egyáltalán próbálkoztál barátnőt szerezni?? vagy csak várod a sült galambot?? Nekem nincs barátnőm mert nem is kell de a lányok szeretnek :D...

16f

2016. márc. 3. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
79%

Amúgy a táplálkozástól is függ, hogy valaki szálkás lesz-e, vagy sem, de nem akarok offolni. Amúgy azért nem szeretik, mert az ilyen fiatal lányok többsége még nemigen néz a felszín alá, egyébként is az az általánosan elfogadott nézet, hogy az alfahím izmos, tökéletes testtel rendelkezik, vagy minimum kőgazdag.


Én csak azokat a lányokat nem értem, akiknek kilóg az úszógumijuk az előnytelen nadrágból, teljesen közönségesen élnek, mégis Lazar Angelov kell nekik. Nézzenek már magukba...


Idővel te is biztos megtalálod azt a lányt, aki neked való, és értékel, támogat a céljaid elérésében - ha az a kockahas megszerzése, akkor abban, ha más, akkor abban.


26/L

2016. márc. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ez azért erős túlzás, hogy mindenkinek csak a kockahas kell.

Lehet, hogy nem is próbálkozol. Igaza van az egyik előttem szólónak abban, hogy nem elég, ha várod a sült galambot, főleg, ha nem vagy az a tipikus lányideál alkat. Nekik több esélyük van arra, hogy egy lány kezdeményez majd náluk, de aki nem tizes, annál nem fognak, legalábbis nem olyan nagy eséllyel.

Talán próbálkozz te is, azért szeressenek, ami belül vagy, ne azért, ahogy kinézel. Beszélgess lányokkal, és lehet, hogy találsz valakit, akivel egymás tizesei lesztek.


Nekem például nem is jön be, ha valaki ki van gyúrva, és szálkás, vagy nagyon "felfújt". A barátom vékony, magas, nem izmos, de erős. Helyesnek elég helyes, de nem ezért szeretem, hanem azért, amilyen belülről.

2016. márc. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

#2-es vagyok... Szerintem a lányok majd kinonek az ilyenbol persze fele fele arányban mert valaki marad a csak a külső szamit szinten...

Amugy én 16 vagyok van egy felfújt srac es siman lenyomtam szkanderban szoval eszmeleten szánalmasak...

2016. márc. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
43%
Nem igaz, hogy mindenkinek más tetszik. A tinilányok 90%-a a kockahasra bukik.
2016. márc. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Hát nekem nem feltétlen tetszenek a kigyúrt srácok és sok más lánynak sem. Szóval nem hiszem, hogy ez lenne a gond.

15/L

2016. márc. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Amugy a az arc mindegy?? Ha ápolt vagy es sportos?? Es jo a beszeloked??
2016. márc. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nos kedves kérdező a mostani lányok nagy része ( tisztelet a kivételnek ) a tvben , interneten látott ,,menő" kockahasú ecsetfejű , trendi cuccokat hordó fiúkra bukik,nem baj ha a hímegyed egy aggresszív fa** , vagy hogy egyátalán nem tiszteli a lányt, mert a mai lányoknál ( ismét tisztelet a kivételnek ) csak a pénz és az ilyen alapból értéktelen dolgok kellenek. De ez ugyanúgy igaz a fiúkra , akiknek az 5 kg sminket hordó , iphone-os plázacica kell, mert a rendes , kedves lányokat figyelembe se veszi. Nos ez az én álláspontom 17L , ja am szerintem a maci alkattal semmi gond ,főleg ha emellé egy jó személyiség is tartozik.
2016. márc. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Engem általában a belső szokott megfogni, es azt hiszem azon kevés lányok közé tartozom, akit nem érdekel a kockahas, meg egyéb más ilyen plusz. Természetesen jól néz ki, de nem ez az elsődleges szempontom. A férfias kiállás, humor, kedvesség stb. :)
2016. márc. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!