Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk ti feladnatok?

Figyelt kérdés

Tudom h sok ertelmetlen kerdes van itt de azert en is felteszem a sajatomat... Van egy fiu (nem a pasim es nem is volt az) de tpbbszor tett olyan dolgokat amivel arra utalt h bejohetek neki. Pl kijott velem este setalni, csak ugy megolelt pedig mast soha nem szokott, eljott velem tobbszor is kettesben fagyizni.....most ennyi jutott hirtelen eszembe. Szoval en meg nem igazan tudom h kene kimutatni h bejon nekem is.... Mostanaban egyre kevesebbet vagyunk egyutt.

Szoval az a kerdes h ha fiukent ilyesmi helyzetben nem kaptok visszajelzest akkor foladjatok e egy ido utan......

Foleg 15-18 eves fiuk valaszat varom....


15/L



2016. márc. 3. 21:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát ha semmilyen apró jelet, nem kapnék egy fagyizás, vagy séta alkalmával az kellően furcsa lenne. Fapofával végigsétálni a főtéren elég izgalmas lehet. De ha már elmentek valahova, akkor hogyhogy nem adsz neki semmi jelet? Ezt el sem tudom képzelni.
2016. márc. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A visszajelzés az, hogy mikor elhív valahova te elmész vele.
2016. márc. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

A fapofa az tuluas mivel en altalaban mindenkire mosolygok. De am a tobbi program random jott foldobtuk h elmegyunk e aztan egy perccel kesobb mar indultunk is :D


Ja es koszi a valaszod....

2016. márc. 3. 21:37
 4/8 A kérdező kommentje:

Akkor jo #2 :)

Bar en ezt nem szamitanem visszajelezesnek mert akar haveri alapon is megtehetnem.... Mert ahhoz eleg jol ismerjok egymast...


Es neked is koszi a valaszt

2016. márc. 3. 21:39
 5/8 anonim ***** válasza:
Fel anám egy olyan 1-2 alkalom után
2016. márc. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Neked is koszonom a valaszt :)

Es ebben az esetben ha tudjatok h amugy ismerjuk egymast es szinte napi szinten talalkozunk akkor mi szamitana visszajekezesnek?

2016. márc. 3. 21:46
 7/8 anonim ***** válasza:
Egy hónap után újra értékelnélek magamban.
2016. márc. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
egy kis egyszerű program után elég ha a lány azt mondja hogy "megismételhetnénk" vagy ilyesmi, ez tökéletes utalás
2016. márc. 4. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!