Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az nagyon gáz ha egy 13 éves...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az nagyon gáz ha egy 13 éves fiúra azt mondják hogy "cuki"?

Figyelt kérdés

2016. márc. 6. 15:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem az!! Egyáltalán nem:)
2016. márc. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Hat par ev mulva azert az lesz
2016. márc. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
88%
szerintem egy 13 éves brutális férfiállatra ne mondja azt senki hogy cuki.
2016. márc. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nem gáz:)
2016. márc. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

én imádom a cuki fiúkat! :P de persze nem mindenkinek ugyan az jön be :D

L

2016. márc. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Egy 13 eves kisfiu nem nagyon tud mas lenni...
2016. márc. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
egyik legjobb tulajdonság
2016. márc. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Ha egy olyan lány mondja, aki tetszik a fiúnak, akkor nem igazán jelent jót.

Általában azokra a fiúkra szokták ezt a szót mondani, akivel nem járnának.

2016. márc. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Én csakis a cuki embereket szeretem minden korosztályból. Én azokat hívom cukinak, egyrészt akiknek az a kisbabás bájuk megvan, és a másik kifejtése a cuki szónak számomra az, hogy kedves, nagyon kedves, meglehetősen, és látszik rajta, hogy zsigerből kedves, tehát nem megjátssza magát. És nekem ez ennyi, és szerintem inkább örülj, mert aki ilyet mond neked, az rokonszenvez, szimpatizál veled, kellemes jelenségnek tart, akinek jó a közelében lenni. De mondjuk azért tegyük hozzá, hogy egyáltalán nem biztos, hogy szerelmes-fajtán, mert pl olyanra is mondhatják pl, hogy egy mondjuk 16 éves csaj pl a pasijának mondja, hogy de cuki kisöcséd van. De a cukiság az nagyon jó, számomra ez egyértelműen dicséret. És nagyon pozitív. És mindenbizonnyal kedves, melegszívű embert takar, aki tényleg örömet okoz, hogy ott van. Lehet ilyen kis üde színfoltocska is. De egy cuki ember nem feltétlenül nyújt üde látványt, mert amikor le van törve valaki, akkor is lehet cuki. Nekem ez a szó ilyen szeretetre méltóságot fejez ki, és mindenképpen nagyon pozitív a csengése.
2016. márc. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Értem.:)
2016. márc. 6. 17:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!