Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Átlagtól magasabb tini lányok!...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átlagtól magasabb tini lányok! Zavarna titeket, ha a férfi, aki FB-on írt rátok, élőben néhány centivel alacsonyabb lenne nálatok? Mennyit "engednétek" neki magasságból?

Figyelt kérdés
177, 180, 185 cm magas csajok - amennyi vagy.

2016. márc. 6. 23:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%
Nekem teljesen mindegy, hogy a századik facebookos ismerősöm hány centi magas.
2016. márc. 6. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van egy barátnőm aki 177-78 cm magas és a barátja pedig kisebb mint ő de ez egyáltalán nem zavarja se a lányt se a pasit ;)
2016. márc. 7. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Első - Mi van???


Második - Köszi!


Írjatok még! Minden magas lánynak érdekel a véleménye, hogy zavarná-e a randik során?

2016. márc. 7. 09:10
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

igaz nem vagyok tinilány, de a barátnőm magasabb mint én. soha nem volt ebből probléma, egyikünk sem érzi gáznak, és amúgy is, a barátnőm nagyon elégedett azzal, hogy a "kis ember nagy bottal jár" ;)

én 174 vagyok, ő pedig 178, szóval azért nincs olyan drámai különbség...

2016. márc. 7. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
51%
Nem találkoznék férfival, erről ennyit :D Amúgy meg nem zavarna, volt pár fiú akiknél magasabb voltam és nem ezen múlt, hogy nem jöttünk össze
2016. márc. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én nem annyira örülnék neki:/ De a szerelem nem a magasság függvénye:) Úgyhogy igazából mindegy, csak ne legyen pl 150 cm:D Én 175 vagyok:)
2016. márc. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
De sok szerencsétlen nyomorult a valójában semmi extrától elzárkózó ember van itt wazz... Na és miért nem ötös? Félsz, hogy lehet életed szerelmével találkozhatnál?! Juj, ez biztos nagyon fájhat neked! :D Bele ne halj itt nekem.
2016. márc. 8. 00:27
 8/11 anonim ***** válasza:
Pl. azért, mert nem akar egy ilyet összeszedni, mint te.
2016. márc. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
90%
5-ös vagyok. Az utolsónak igaza van, nem kérek az ilyen állatokból mint te, drága kérdezőm. Nincsenek nagy elvárásaim, de életem szerelme legalább legyen normális :D
2016. márc. 12. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
172cm vagyok, és még így is kisebb pasik mennek el mellettem. 😂😂 Szeretem, ha magasabb a pasi. De most például ugyan olyan magasak vagyunk a párommal. 🤗
2019. aug. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!