Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért érzem ugy hogy nemkellen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem ugy hogy nemkellenek egy korombelinek sem? 16L

Figyelt kérdés
Nem tartom magamat csúnyának meg elviselhetetlennek, ki vagyok szerintem már bekulve magammal. De ugy érzem nem kellenék olyan pasinak akitol akarhatnek is valamit. Régen amikor még csunya és antiszoc voltam sokat bántottak a fiuk. De most se közeledik egy sem. Csak a sokkal idősebb pasik meg esetleg a nagyon gyerekek. Nem mintha zavarnanak az idősebb pasik de örülnék ha fiatalabb is kozeledne persze ha kapna jeleket.
2016. márc. 23. 22:09
 1/9 A kérdező kommentje:
*nem kellenék...
2016. márc. 23. 22:10
 2/9 anonim ***** válasza:
Velem ugyanez van, csak sose voltam annyira csúnya.... és tegnap dobott ki a nekem tetsző fiú:((
2016. márc. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 $$$$$ ***** válasza:

Nyugi ,majd lesz valaki akivel egymásra találtok:) .

15/F

2016. márc. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Mintha én írtam volna....csak én 15lány vagyok😊
2016. márc. 23. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 $$$$$ ***** válasza:
Egyébként nekem sincs senkim pedig szeretnék. Csak az a baj hogy én meg túl félénk vagyok.... :(
2016. márc. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
vagy csúnyának álcázod magad
2016. márc. 24. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
muti hogy nézel ki :o
2016. márc. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nyugi csajok, majd lesznek akiknek kelleni fogtok.. türelem😉 én is úgy érzem hogy nem kellek senkinek de mondták már hogy egyszer kelleni fogok valakinek.. csak várnunk kell addig😃 16F
2016. márc. 26. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
tenni is kell azért nem csak várni
2016. márc. 30. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!