Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miėrt csinálja ezt?

Figyelt kérdés
Jobban vagyok egy fiúval tetszettem neki állítàsa szerint kedves aranyos volt velem sokat bókolt.Mostanában úgy ėreztem,hogy távolságtartó rákėrdeztem mi okból kifolyolag?Viccesen megjegyezte,hogy nincs baja velem csak huzza az agyamat.Akkor mėg szerintettek bejövök neki?
2016. márc. 27. 23:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Ugyan ez volt velem ,sokáig jól elbeszélgettem neten egy fiúval és hirtelen megváltozott megkérdeztem miért, mondta h semmit nem változott pedig én éreztem .. rá pár nappal elmondta a bnőmnek (nem tudta h mi joban vagyunk) h régóta beszélgetett egy csajjal és összejött vele , nagyon szarul érztem utánna magam, mert azt hittem h velem tervezte ....
2016. márc. 27. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Neki nincsen barátnője.😊
2016. márc. 27. 23:59

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!