Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A badoon a kék x a kép jobb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A badoon a kék x a kép jobb felén mit jelent?

Figyelt kérdés
ha látom valakinél a kék x et hogyan tudom felvenni vele a kapcsolatot?

2016. márc. 28. 17:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Én elhiszem hogy a társkereső azért van hogy társat keress, de öregem Menj ki az utcára és szólíts le valakit. Lehet csak én vagyok ez ellen, de szerintem hanyagold az ilyen oldalakat.
2016. márc. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
tudod a badoo nem csak társkeresö sok olyan ember is fennt van aki kapcsolatban van és csak beszélgetni akar és ki is van irva a profiljához hogy beszélgetni akar.
2016. márc. 28. 19:36
 3/3 anonim válasza:
Tudod mar h mit jelent? En is erre keresem a valaszt...
2017. febr. 24. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!