Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk! Ti hogyan szoktatok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti hogyan szoktatok beválni egy csajnál? Hogyan szoktatok csajozni? Mert nekem nem megy nemtudom mitcsináljak és hogyan? 13,5/F

Figyelt kérdés
Elöre is köszi az értelmes válaszokat ! Köszönöm a segitségetek !

2016. márc. 28. 23:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nagyjából, sehogy. :(

A próbálkozásaim csírájában elhalnak, a hülye osztálytársaim és a gyávaságom miatt. Eddig még semmi rendes taktikát nem vethettem be.

De ha lenne rá lehetőségem, először baráti viszonyt alakítanék ki és aztán elhívnám néha, hogy kettesben legyünk. És kb a 6. ilyenen megcsókolnám és megkérdezném, járna-e velem.

De ez valószínűleg csak álom marad mind örökké. :(

Sok sikert, ha tudok segíteni, írj rám.

2016. márc. 28. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Beszélgess vele sokat, legyél vele kedves stb.

Am nyugi ha nem elsőre lesz csajod,ez nm verseny.

2016. márc. 28. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem van időd próbálkozni én sose erőltetem a járás témát mert az egy idő után csak ugy jön
2016. márc. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Beszelgetsz vele pl rairsz facen en azt szoktam aztan kiveszed abbol ahogy beszeltek es amennyit hogy bejossz e neki ha igen akkor pl haza kisered suli utan vagy elkisered buszmegbe aztan elhivod randizni szerintem seta a legjobb aztan elvezetet egy parkba vagy ahol nincsenek emberek es megcsokolod :* bevallt recept 17F
2016. márc. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Szia! Lány vagyok! Mégis jobb ha egy lány leírja mi kell a csajoknak!

1.Van a romantikus csaj:ő azt szereti ha érzéki vagy és szenvedélyes.Szereti a váratlan meglepetéseket! És a nem túl nyomulós pasikat!

2.van az érzéki csaj:szeret romantikázni,szexuális kapcsolatban érzéki és nem okoz csalódást semmilyen téren ha arról van szó!

3.van a normál csaj:szereti a romantikát de nem túl mennyiségben,a "csöpögős" sztorikat mértékkel viseli el,szereti a vad dolgokat de mértékkel! Szeret mindent de csak határokkal ellátva! A határok mindenkinél egyediek!

4. Van a kissé bolond csaj:szereti az izgalmakat

5.van a vad csaj:imád vadulni!

Ha valamiben tudok segíteni csak nyugodtan írj vissza itt vagy priviben!

😂😂😂

13,5/l

2016. márc. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Ja és még valami! Csináld a következőt kissé figyelsz rá és vissza kérdezel így a lány azt hiszi majd hogy figyelsz rá! 13,5/l az elozo
2016. márc. 30. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 papayo válasza:
Figyelj 16vagyok fiú. Eddig 12eves koromtól volt kb minden évben 3. A titka sokat járj bulizni kondizz jar menő cuccokban legyen orrigero hajad oldalt kopasz es mondom sokat járj olyan helyre ahova sok jocsaj jar.. Ez az eggyik.. Másik ha van egy dagatt lány ismerosisd mindenképp legyel vele joba.. Hisz a koverlanyoknak vannak a legjobb csaj barátnői.. Szóval a dagatt meggyőzőeik. Jofejvagy stb es elmeséli. Barátnődnek😉 hajra
2016. márc. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat ha valakinek van meg akk az irja :D
2016. ápr. 1. 21:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!