Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk! Elfogadnátok így?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Elfogadnátok így?

Figyelt kérdés
Nem azt mondom,hogy mindenen bőgök de nem tudom mitől vagyok ilyen érzékeny.Ha valakinek meglepetést adok és elsírja magát rajta meghatódik és sírni kezd akkor nekem is elerednek a könnyeim boldogságomba.Ez van akkor is ha elkel mondanom valakinek a szemébe,hogy mit érzek iránta nem tudom úgy elmondani hogy ne makogjak és el ne eredjenek a könnyeim. Tesóm ballagásán is úgy éreztem magam mint egy büszke anya majdnem elsírtam magam helyben pedig a saját anyám nem sírt.Nem tudom miért vagyok ilyen természetű igyekszem nem kimutatni ennyire az érzéseimet de valahogy mindig kifognak rajtam az öröm könnyek. Persze ha nagyon muszáj akkor kimondom,hogy mennyire fontos nekem egy adott ember de írásban jobban összetudom foglalni az érzéseimet mivel akkor nem könnyezek.Elfogadnátok így vagy egy síros kis csajnak tartotok?
2016. ápr. 11. 19:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Kinél így, kinél úgy, nem tehetsz róla:D engem nem zavarna ha egy lány ilyen érzékeny, hogy ne legyen sértődékeny az számomra fontosabb:D
2016. ápr. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 bit123bit ***** válasza:
Szerintem aranyos ha egy lánynak elerednek a könnyei :) Én nem tartalak sírosnak, ez természetes dolog. Nekem is elerednek a könnyeim néha az ilyen dolgoktól, pedig fiú vagyok :D :)
2016. ápr. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
De cuki *-*
2016. ápr. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ez természetes, hogy valaki meghatódik egy-egy fontosabb alkalomkor, vagy pl. ha valakit sírni lát. Ebben semmi extrém vagy túlzott érzékenység nincs.
2016. ápr. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Par dolgot megéetek, de van azért határ is. Akkor nem bírnálak ha egyfolytában megvigasztalnom kellene :D de azérr cuki
2016. ápr. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem cuki, ha egy lány érzelgős. :)
2016. ápr. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
én örülnék neki,lenne kire jobban odafigyelnem :)
2016. ápr. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 vkrisz81 válasza:

egy nő/lány gyakorta alkalmazza a sírást mint cél elérésére alkalmas eszközt..

mi meghatobb van egy ferfi szamara mint egy pityogo női egyed? 2 pityogó :D

:D

mindenesetre érdekes lehet az ismerettség veled!

2016. ápr. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen, elfogadnálak így.. szerintem cuki *.* 16F
2016. ápr. 13. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!