Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk! Bejönne nektek egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Bejönne nektek egy ilyen lány?

Figyelt kérdés

160 cm(kis törpe)zöldes barna szempárral ellátva illetve barna göndör hajjal. Szabadidőmben legtöbbször a családommal vagyok emelet szeretek olvasni illetve a hobbimnak élve fényképeket készíteni. Társaságban félénk vagyok nem szeretek a középpontban lenni de ha kell megvédem magam.Fényképész vagy éppen állatmentő szeretnék lenni ha felnövök ez a két dolog ami igazán érdekel.Párkapcsolatban nem igazán voltam szerencsés mivel eddig mindig csak kihasználtak.Kicsit naiv vagyok de igyekszik ezen változtatni jó szível van megáldva és ezt a fiúk ki is használják.Alapvetően kedves vagyok azzal aki megérdemli.Hirtelen haragú vagyok nem viselem el ha szórakoznak velem mivel már sokat csalódtam abba aki számomra fontos volt.Mindig küzdök azért aki számomra fontos a feladás nem tartozik az erősségeim közé.Hamar barátkozom legtöbbször idősebbekkel velem egyidősökkel nem igazán jövök ki csak ritkán adódik olyan alkalom,hogy megtalálom a közös érdeklődést velem egyidőssel.Szeretem a kisgyerekeket.Barátaim szerint aranyos és megértő vagyok mindig próbálok,segíteni a bajba jutott emberen.Ha van éppen párom mindent megteszek,hogy jól érezze magát velem.Kicsit féltékeny vagyok de próbálkozok nem a partnerem agyára menni nem kell,hogy mindig velem legyen elfoglalva de azért szánjon rám annyi időt amennyit csak lehet.Minden apróságnak tudok örülni.Olyan fiút keresek aki elfogadja a hibáimat,szeret nincs kimondottan ideállom persze nem jövök össze minden második emberrel,a komoly kapcsolat híve vagyok.Kicsit érzékeny de azért nem,sírom el magam mindenféle kis apróságon.Közepes önbizalommal rendelkezem ami azt jelenti,hogy nem tartom magam a legszebbnek de csúnyának se látom magam átlagosnak mondanám magam inkább.Nem szeretek bulizni életembe egyszer se voltam még bulizni máshogy szeretek kikapcsolódni, alkoholt se iszom nem ítélem el azt aki néha-néha iszik.Cigizni se cigiztem eddig éltem során.Nem azok a dolgok érdekelnek,mint a velem egyidősöket,mindenkinek adok egy esélyt a megismerésre.Soha senkit nem küldök el ők nélkül,bármilyen ürüggyel jönnek hozzám meghallgatom ha normális témát hozz fel.

17/L


2016. ápr. 14. 23:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Tetszik :) f25
2016. ápr. 14. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Aham16F
2016. ápr. 14. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nekem eléggé bejönnél ez alapján :) 17/F
2016. ápr. 14. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Simán:)

18/f

2016. ápr. 14. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Ezek alapján igen :)

18f

2016. ápr. 15. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
84%
Lehet, de nem ma.
2016. ápr. 15. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Mos komolyan lasan már lány vok kinek jövök be lessz?
2016. ápr. 15. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
Sokat beszélsz te lány,komolyan lefáradtam mire elolvastam:)
2016. ápr. 15. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Tetszik :)

57F

2016. ápr. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Bejön. 35/F
2016. ápr. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!