Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Megpróbálok lényegre törő lenni!

Elkezdtem kettlebellezni egy kezdő csoportban, és van egy lány aki nagyon tetszik...elég jól el szoktunk beszélgetni, de még csak 2-3 edzésen voltam, nagyon szimpatikus...

Most adódott pont egy jó "ürügy", hogy ráírhassak fészbúkon', de nem tudom mitévő legyek...

Attól félek, hogyha ráírok majd beszélünk két sort aztán valahogy ellaposodik a beszélgetés, vagy erőltetetté válik, nem magyarázom túl biztos tudjátok milyen...

Viszont ha nem írnék rá, akkor lehet, hogy még 1-2 edzésen beszélgetünk többet személyesen, jobban kialakul a szimpátia-, megismerem, és ha utána írok rá, akkor már könnyebben, zökkenőmentesen menne a beszélgetés fbn is...


Tehát attól parázok, hogy ha most írnék rá még nem tudnék vele úgy elbeszélgetni, és így az esélyeim is romlanának, ellenben azzal, ha még várok 2 hetet az fb ráírással (akkor nem biztos, hogy lesz konkrét ürügy), és jobban megismerem, akkor lehet jobban eltudnánk ott is diskurálni...


Legszívesebben ráírnék most, de ha az első fb benyomás szar és nem alakul ki belőle beszélgetés, azt kudarcként könyvelném el...mert azért elég fontos, hogy sikerül el elérni, hogy nap mint nap legyen fb beszélgetés köztünk...


(nem vagyok töketlen ne értsetek félre, személyesen leszólítottam csak na xd)


Mit gondoltok?


17F



2016. ápr. 15. 01:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem probalj meg rairni most. Kesobb is rairhatsz meg, de az elso rairaskor probalj meg vicces lenne es erdeklodo, mert kulonben tenyleg ellaposodna a beszelgetes. Hajra, majd meselj mi lett.:)
2016. ápr. 15. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez a facebook, ez tönkreteszi az ismerkedést. 10 éve facebook se volt mégse volt mindenki szingli. Az a baj hogy ettől várod el a sikeres ismerkedést. Sőt ami rosszabb, hogy ezzel azonosítod. Azt hiszed ha sikerül facebookon beszélgetni az tuti siker. Ha nem, akkor tuti kudarc. Pedig ez nem a facebookon múlik.
2016. ápr. 15. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!