Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ilyen lánynak van esélye a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen lánynak van esélye a fiúknál?

Figyelt kérdés
Csendes vagyok új társaságba szorongok amit próbálok legyőzni.A szorongásomat letudom győzni úgy ha találok valakit aki számra szimpatikus az adott,társaságban.Barátaim nem igazán vannak sokszor egyedül érzem magam sajnos, akiket igazán a szívembe zártam azok az emberek messze laknak tőlem.Nagyon tudok szeretni ami eddig sajnos csak szenvedéshez vezetett.Másokkal szemben mindig,őszinte vagyok még akkor is ha ez fáj az adott személynek.Nem szeretek,a középpontban lenni inkább a sarokban olvasgatok.Kedves vagyok azokkal az emberekkel akik velem is azok.Mostanában egy kicsit,nehezebben bízok meg emberekben mivel túl sokat okoztak nekem fájdalmat de nem veszek mindenkit egy kalap,alá bízom benne,hogy vannak még normális fiúk is.(: Ideállom konkrétan nincsen.Bejönnek azok a srácok akik,szeretik az állatokat,illetve lehet szeretgetni őket.Nem vagyok a szavak emberre ezért írásban írom le az érzéseimet,persze ha úgy,hozza az élet akkor elé állok és elmondom a szemébe is.(: Szabadidőmben legtöbbször itthon üldögélek mivel a településemen nincsen olyan,szórakozási lehetőség ami érdekelne engem.Persze ez nem azt jelenti,hogy nem járok el sehova nagyon szeretek az uncsitesómékkal, eljárni kikapcsolódni.Külsőleg van rajtam mit fogni de ezen próbálok változtatni,mivel a fiúk többsége a vékony lányokat szereti.Illik megemlíteni a rossz tulajdonságokat is mivel senki sem tökéletes,negatív tulajdonságaim közé tartozik az érzékenység,hamar meglehet bántani ennek ellenére nem vagyok haragtartó.Csendes vagyok,de ha kell kinyitom a számat,és elmondom a véleményemet.Kis növésű lányka vagyok csak 160 cm.Szeretek viccelődni másokkal.Soha nem cigiztem meg, nem iszok alkoholt, nem bulizok.Sokak szerint szép és aranyos arcom van eddig két barátom,volt egyik se végződött valami túl jól.Sminkelni nem szoktam magam,csak ha ünneplésre kerül sor akkor se durván.Zene is stílusom:az Eddát nagyon szeretem.Idősebb férfiakkal jobban szót tudok érteni.(:
2016. ápr. 16. 19:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Simán van esélyed! Nem tudom hány éves vagy, de felesleges ezen aggódni, biztosan találsz majd valakit! Ha gondolod, neked írhatsz is nyugodtan, szívesen beszélgetnék veled. :)
2016. ápr. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nagyon hasonlítasz rám, úgyhogy nagyon jól meglennénk. :D Bár én a szép vékony lányokat szeretem. Ha nem vagy az a kifejezetten kövér, akkor nekem nincs veled bajom, sőt, nagyon szimpatikus vagy. ;)
2016. ápr. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nekem bejönnek az ilyen lányok :)
2016. ápr. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nálam biztos lenne esélyed :)
2016. ápr. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

minden barátnőm ilyen volt ahogy leírtad magad:)

26F

2016. ápr. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A legutolsó mondatodig egészen szimpatikus voltál...
2016. ápr. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!