Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk! Bejönnek, az ilyen lányok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Bejönnek, az ilyen lányok?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Főleg a fiúktól kérdezném, hogy bejönnek-e nekik az ilyen lányok:

Kissé visszahúzódó, nem szeret a középpontban lenni. Nem könnyen nyílik meg fűnek fának, de ha rátalál egy igaz barátra azt soha nem engedi el. Szereti az állatokat és szeret sportolni. Jól tanul és szorgalmas. Segítőkész viszont elég érzékeny (ezt nem tudom, hogy jó vagy rossz tulajdonság-e). Nem szereti a kirívó ruhákat, egyszerűen viszont divatosan öltözködik. Van viszont rossz tulajdonság is: kicsit hírtelen haragú, viszont a mérge kb.:5 percig tart aztán akivel összeveszett attól bocsánatot kér.

Ennyi lenne.

Rólam van szó,csak későn vettem észre, hogy E/3-ban irom és már nem volt kedvem átírni.

Trollok és egyéb emberek akik nem a kérdésre válaszolnak pls kerüljenek!

Előre is köszi!



2016. ápr. 17. 20:49
1 2
 1/17 anonim válasza:

Nagyon is.:)

Ha gondolod,írj:)

2016. ápr. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Hogy ne jöne be? :)
2016. ápr. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
bejön :)
2016. ápr. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
Nekem nagyon bejön :) most pont egy ilyen lányra hajtok :D
2016. ápr. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Nekem agyon bejönnek az ilyen lányok, pont ilyen lányra vágyom, de eddig nem igen jártam sikerrel. Ha gondolod írj :)


23/F

2016. ápr. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
mit fényezed itt magad? úgy is tudod hogy rögtön letámadnak az életunt 20-40 évesek, akik már jó ideje nem találnak párt maguknak. belsőre mindenki ezt írja ez az ötszázadik ilyen kérdés :"D
2016. ápr. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Álom csaj vagy:)

18/f

2016. ápr. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Bejön 😀😀
2016. ápr. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
# 6.nak igaza van
2016. ápr. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Miért van az,hogy ha valaki leírja a véleményét ,hogy bejönne e vagy nem, akkor már csak életet unt nyomorék lehet?
2016. ápr. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!