Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúknak ez visszataszító egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúknak ez visszataszító egy lányban?

Figyelt kérdés

Papám szerint,gyerekesen öltözködöm a koromhoz képest.Hát lehet van,benne valami de hát mit tegyek ha ilyen ruhák tetszenek?Nagyon szeretek mese hősös ruhákat felvenni természetesen nem hercegnősre kell itt gondolni.Sokkal inkább,Miki egér Csőrike meg ilyenek.(: Mindezek mellet szeretem még azokat a pulóvereket,aminek van füle mondjuk egy macit ábrázol és van füle meg mancsa. Lehet gyerekes,de láttam már ilyeneket nálam idősebbeken is.Tudom,hogy én döntöm el,hogy mit veszek fel hiszen nekem kell hordanom de szerintetek is váltsam át a ruhatáramat?

Lassan 17 leszek.(:


2016. ápr. 19. 13:28
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem aranyos. 18/F
2016. ápr. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
64%
Ha nem is az egész ruhatárad, de kezdésnek próbálj beszerezni 1-2 nőiesebb dolgot. Nem tűsarkúra kell egyből gondolni. Pl. szoknya egy csini felsővel, vagy farmer 1sima egyszínű toppal stb.
2016. ápr. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én azt mondom: legyél önmagad! Ne azért szeressen valaki, amiért megjátszod magad! Még ha csak az öltözködésedről is van szó. Ezért nehogy változtass a stílusodon!

Továbbá lehet, hogy valakinek pont ez fog megtetszeni benned. :)

2016. ápr. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha jó a formája a ruhának és nem szakadt macinaci stb akkor full rendben van. A "menő" páwák is mostanába ilyen mesefiguras cuccokban járnak és egyébként szerintem is király. :D
2016. ápr. 19. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell váltanod. Szerintem cuki vagy :) 16F
2016. ápr. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
51%
Dugnálak
2016. ápr. 19. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Jó az, ne foglalkozz más véleményével.
2016. ápr. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Like23 ***** válasza:
100%

A papád elmehet a p**ba!!!(már bocs)

Ha neked tetszenek azok a ruhák amiket hordasz akkor hordd őket... Egyébként nagyon sok fiúnak bejön ez a-mesehősös-ruhaizé mert akkor olyan "kis" ártatlannak hisznek akit meg kell "védeni".És mi Fiúk szeretünk hősködni😂😂😂😂😂😂

2016. ápr. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem klassz, nekem is van egy-két ilyen pólóm, topom - pedig már elmúltam 30.

(Persze a tucat kosztüm mellett, amit a munkám miatt (dress code) 'kell' hordanom v. nem kell, csak akkor 'hiteltelen', alul öltözött, 'oda nem illő' lennék + ugrana a melóm.)

Te se kizárólag gyerekes holmikat hordj, mert esetleg arra enged következtetni, h. a személyiséged is gyerekes. (Ami talán nem gond 17 évesen, de így jó eséllyel később is csak az infantilisoknak fogsz bejönni, az pedig nem nagy merítés pasifronton.)

Én mindenképpen erősíteném a nőies vonalat is.

2016. dec. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!