Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Van a suliban egy lány, egy évvel alattam jár. Bejön nekem, de nem tudom, hogy hogyan kéne megismerkedni vele. Nem ismerem, csak a nevét tudom, meg, hogy táncol. Alapjáraton nem lenne bajom, ha látnám egyedül, de mindig körbe van véve a barátnőivel és az a baj, hogy a barátnőit sem ismerem. Fogalmam sincs mit kéne tennem. Ráírnék facen, de szerintem az olyan snassz. Előre is köszönöm a válaszokat!
2016. ápr. 19. 20:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

vigyorogva odamész a lánycsoporthoz, mintha poénos kedvedben lennél.

-sziasztok, lányok! nem hiszem, hogy ismerlek titeket [...]

megpróbálsz elindítani egy beszélgetést. a lényeg, hogy laza legyél, és közben nézz a lány szemébe :)

ez csak egy alternatíva ami eszembe jutott, elrugaszkodhatsz tőle :D

2016. ápr. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát nem hiszem, hogy ez nekem így összejönne :D
2016. ápr. 19. 21:34
 3/5 anonim ***** válasza:
szerelj lóvét. ennyi a titok. mai csajoknak ennyi kell csak. ennyi a titok.
2016. ápr. 20. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az előző egy nagy baromság. Szóval kiszemelt lány, körülvéve a csicsergő barátnőkkel, akik olyanok, mint valami testőrség, megközelíthetetlenné teszik a célpontot, mert ha az ember odamegy és beszélni kezd, mindenki figyelni fog, és az nagyon ciki? Hát, ismerős szitu ez nekem. :) Figyelj, szerintem maradj a fésznél. Ha az "én időmben" lett volna Facebook, tuti, hogy azt használtam róla. Esetleg poént is csinálhatsz belőle, hogy azért írsz ott, mert így nem hallja nyolc barátnő. Jó, ha az elején megnevetteted, onnantól nem lesz erőltetett a beszélgetés (vagy chat).
2016. ápr. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, majd ráírok. :)
2016. ápr. 21. 06:12

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!