Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az alakom lehet a "bibi"?

Figyelt kérdés
Úgy vettem észre,hogy a fiúk a vékony lányokat szeretik.Nem nagyon találkozom olyannal akiknek tetszik,ha van mit fogni. Próbálok tenni az alakomért de nem nagyon látok változást.Vannak nálam súlyosabb esetek is,rajtam is van egy kis felesleg amit igyekszek ledolgozni.Nagyon sok,bántást kaptam a testalkatommal kapcsolatban.Kezdem úgy érezni,hogy azért nem jövök be a fiúknak mert nem nem vagyok egy toppmodell alkat.Alacsony vagyok és molett.Mivel,gondolom kapnék beszólást,hogy nézek ki meg minden.Ezért akit érdekel az alakom annak küldök képet privátban.(:
2016. ápr. 19. 21:07
1 2
 1/15 anonim válasza:
Küldhetsz képet
2016. ápr. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Van akinek kifejezetten az tetszik, csak te még nem találkoztál olyannal. De igen, sokan lehetnek akik e miatt nem is próbálnak megismerni. Bár nem tudom mennyire molett az a molett, mert sokan máshogy látják magukat mint amilyenek valójában:)
2016. ápr. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Kuldheted:)
2016. ápr. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy mit is jelent az a "van mit fogni", ugyanis egyre gyakoribb, mikor valaki így próbálja finomítani azt a szót, hogy kövér. Bocsi, ha nyersnek tűnik, de igaz. Viszont nem feltételezem rólad, hogy ezt tennéd. Az mindenképpen pozitív és dicséretet érdemlő, hogy próbálasz ellene tenni, tehát nem vagy igénytelen az alakoddal (és egészséggeddel!) kapcsolatban. A bántás pedig a bunkó emberek asztala, ne foglalkozz vele (még ha nehéz is).
2016. ápr. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Sirand válasza:
Szia jöhet a kép :)
2016. ápr. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Küldhetsz képet :)
2016. ápr. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Küldhetsz:))))
2016. ápr. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Szia, küldhetsz képet!

De nem minden a külső ezt ne feledd. :)

2016. ápr. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Jöhet a kép. :)
2016. ápr. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Küldheted
2016. ápr. 20. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!