Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért álmodom ezt?

Figyelt kérdés

Mostanság az exemmel álmodok,aki iránt már nem érzek semmit.Mégis vele álmodom,olyanokat,hogy összeházasodtunk és gyerekeink vannak közös háztartásban élünk,és várom haza finom vacsorával.Már rég nem,érzek iránta semmit nekem is volt utána már szerelemem neki,pedig most is van de akkor miért álmodom ezt?

Normális válaszokat létszíves!


2016. ápr. 21. 11:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Mert ott legbelül, még mindig van valami!
2016. ápr. 21. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sztem ez nem jelent semmit, 14 éves vagyok és van amikor előbukkan álmomban az a fiú aki oviban tetszett, pedig kb 5 éve láttam utoljára, és már nem igazán bírom haverilag se.
2016. ápr. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!