Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit írhatnék a lánynak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit írhatnék a lánynak?

Figyelt kérdés

Ugye vannak ezek az alkalmazások, amikben lájkolni lehet egymást(nem tudom, hogy meg lehet-e nevezni itt XD). És nem tudom, hogy mit írhatnék az egyik lánynak, akivel lájkoltuk egymást.

Szerintem azért egy:Szia. Mizu? az elég kevés.

Tudnátok nekem ötleteket adni? Előre is köszi :)

17/F



2016. ápr. 25. 19:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

ahogy olvastam több helyen ne szia, mizu? legyen :D

sztem kezd egy dicsérettel, mint pl szia, nagyon szép a szemed/hajad

ha nem jó kérlek javítsatok ki, nem akarom elrontani én sem véletlenül :D

2016. ápr. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

nem, első nagyon jó volt a tanácsod:)

én szívesen olvasnák egy sima köszönést is, ha tetszik a fiú:)

2016. ápr. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A dicséret szerintem is jó kezdés, csak olyat mondj amit vélhetően tényleg szépnek érez ő is saját magán mert az kifejezetten jól fog esni neki ha észreveszed. :) Például én szépnek tartom a szemeimet és nagyon jól esik ha ezt mások is megjegyzik :)
2016. ápr. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Egy Szia, hello elég. Nem kell túlagyalni. Nekem speciel nm jön be ha egy idegen csak úgy bókol...már ilyen esetben. Az jön le h azt akarja...mondjuk kivételek vannak, de ritka
2016. máj. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
már kb 1 hónapja van kint a kérdés, és itt látom a kiemelteknél, még mindig nem írtál neki vagy mi? :D írj neki olyasmit h de szép a ruhád vagy ilyesmi
2016. jún. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom hogy már írtál e neki, de mondjuk én nem rögtön bókkal kezdenék, mert akkor az már kicsit olyan, mintha te lennél az alárendeltebb fél. Inkább csak valamit lazán, hogy "na hali, mi a helyzet? :D " vagy nem tudom XD

De tényleg, hogyhogy kiemelted még most is a kérdést, vagy még mindig nem írtál rá? :/ Vagy így már lehet azt se fogja tudni hogy ki vagy...

2016. jún. 7. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!