Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szeretnék beszelni egy fiúval,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék beszelni egy fiúval, de nem tudom, hogy kezdjek hozzá? A fiú idősebb. Sos

Figyelt kérdés
A fiú, aki tetszik most ballagott, egy kedves,szerény, visszahúzódó típus. Nem volt még barátnője mint ahogy nekem se barátom. Már többször beszéltünk, de sose mondtam el neki mit érzek. Most pedig elmegy egyetemre messzire, jó lenne még egyszer beszélni vele. Nem tudom, hogy írjak rá face-n, mit írjak.

2016. máj. 2. 21:16
 1/6 anonim ***** válasza:

"Nem tudom, hogy írjak rá face-n, mit írjak."

Esetleg szedd össze a gondolataid, írd le egy lapra, aztán fogalmazd meg értelmesen....ŐSZINTÉN hogy mit érzel. Nem írhatjuk meg helyetted és nem láthatunk a fejedbe.

2016. máj. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kezd úgy hogy szia :D veszteni nem veszthetsz, aztán majd jön magától
2016. máj. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi csak azért izgulok ennyire mert még soha nem csináltam ilyet, pláne nem egy idősebb fiúval, sőt egyikünk se az a személyiség aki túl társaságközpontú lenne
2016. máj. 2. 21:31
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia, szerintem elég választékosan fogalmazol, így nem hinném hogy akadálya legyen egy kapcsolatteremtésnek.

Ha ismerősök vagytok facebook-on, akkor tudsz róla pár infót, így lendíteni tudsz egy beszélgetésen.

Inkább azt tanácsolom, ha személyesen mész hozzá, szivesebben veszi, mintha virtuál kommunikációt folytatnál. Már a tekintetéből látod, fogadja e a társaságod, érdeklődik e aziránt amint mondasz.

Hiába tervezed el a beszélgetést, úgyse abba az irányba fog haladni amerre szeretnéd és kínos csönd szakítaná meg egy "ok" "aham" vagy "értem" válasz,

vagy ami még kínosabb

egy "szia-szia" üzenet-válasszal azt se tudjátok mivel folytassátok, mert "mizu ott - jah, semmi"-re jön egy "ok" válasz és félbeszakad minden.

Úgyhogy mélylevegő és sétálj oda hozzá, amikor feltételezed, hogy már reggelizett és talán nem fog megenni ;)


Remélem segítette.


29F

2016. máj. 3. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi, pont az is egy probléma , hogy ő most ballagot, ezért már nagyon kevés esély van arra hogy élőben találkozzunk. A facebook -al t`ényleg az a probléma amit mondtal, de más nincs...
2016. máj. 3. 07:05
 6/6 anonim válasza:
Szerintem nyugodtan Írj rá facen, és kérdezzd meg, hogy van-e kedve találkozni. Ha van akkor találjatok ki valami mindkettőtöknek megfelelő helyet pl legyen az park vagy fagyizó vagy faluhelyen kocsma :D . Szerintem ne csak ugy vagd oda neki, hogy nagyon tetszel, bejössz, vagy szeretlek, hanem beszelgessetek és tereld kicsit a téma felé és lassan vezessd rá, de ne is húzd túl a dolgot, mert amit egyszer elszalasztottal lehetőség az mar nem fog visszatérni. Legrosszabb esetben is csak megmondja, hogy ő nem érez így irántad. De akkor is megprobaltad es nem fog az kísérteni, hogy milenne ha megtetted volna... Sok szerencsét! 18/F
2016. máj. 4. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!