Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk! Ti járnátok egy olyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti járnátok egy olyan lánnyal?

Figyelt kérdés
Aki kicsit lúzerebb fajta?A suliba bántják,nincsen sok barátja.Félénk,csendes inkább meghúzódik a sarokba,mintsem,hogy a középpontba legyen.Nehezen, nyílik meg.Nagyon szeret olvasni,illetve történeteket írni. Kedves aranyos azzal aki vele is az.

2016. máj. 5. 15:20
 1/5 anonim válasza:
Elég keveset írtál :D így nehéz bármit mondani, én sem vagyok valami extra híres gyerek deh inkább van 10rendes haverom mint 30 semmilyen :).. Suliba bántanak? Azt nem szabad hagyni !! Írj még magadról milyen vagy viselkedésileg.. Szeretsz pld hülyülni viccelödeni.. Test alkat ilyenek..
2016. máj. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
inkább egy ilyen mint egy bulizós fajta
2016. máj. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem volt szerencsém ilyen lánnyal járni, és megcsalt. 2 hónapja
2016. máj. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, én speciel jobban szeretem a félénkebb visszahúzódó lányokat :)
2016. máj. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia. :)

Ezen az oldalon a legtöbb srác pont a félénkebb, csendesebb lányokra bukik, szerintem simán barátkozz, ismerkedj itt. Növeld kicsit az önbizalmad, és szerezz beszélgetőtársakat, hogy kiegyensúlyozottabb legyél.

De azért vigyázz, hogy kinek nyílsz meg, mert nem mindig az ül a gép túloldalán, akinek mondja magát, szóval fenntartásokkal kezeld, de szerintem legyél mégis nyitott az itteni beszélgetésekre is.


Nem hiszem, hogy lúzer lennél, szimplán csak gátlásos vagy. Ettől nem vagy kevesebb az osztályodban "uralkodó" lányoktól!


És hidd el, biztosan sok pasi járna veled, de amit írtál, az kevés, ehhez tudni kell a személyiségedet is, amit egy beszélgetés során fog megismerni az ember, nem pár tulajdonság alapján. De ne csüggedj, persze, hogy van olyan pasi, akinél van esélyed!

2016. máj. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!