Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Gáz, ha 14 évesen nincs...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

N2000 kérdése:

Gáz, ha 14 évesen nincs barátom? L/14

Figyelt kérdés
Minden ismerősömnek van barátja - és néhányak nem szüzek - és úgy érzem mintha nem is lennék odavaló. Ahányszor megjelenek mindig kifogom ezt a "barátom+én" vagy ahogyan mások mondják "pasim+én" sztorit és már annyira idegesítő és nagyon szeretnék én is egy barátot.

2016. máj. 6. 18:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
15 éves vagyok, és nincs pasim. A baráti körömben is csak pár lánynak van, és még ők is szüzek. Ráérsz, nyugi.
2016. máj. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
ha nagyon szeretnél pasit írhatsz :D 16/F
2016. máj. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem gáz. Nem azért kell barátot keresni, mert ciki, hogy nincsen. Idővel megtalálod, akit meg kell, nem kell ezt ennyire erőltetni.
2016. máj. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
100%
Dehogy gáz. Az én baráti körömben a legtöbb lány még szűz. Sőt, valakinek még barátja sem volt, és mind 17 körül vagyunk.
2016. máj. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Az a gáz, ha valaki 14 évesen már nem szűz.
2016. máj. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
68%
nagyon gáz
2016. máj. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
73%
Egyaltalan nem ciki. :)) Èn 17 évesen csokoloztam eloszor, es soha nem volt addig bennem, h "jaj, én eddig nem csinaltam ezt, azt...". Hidd el, raersz, es aki 14 evesen nem szuz, az egyszeruen qrva. :)) Ne erezd magad kevessebnek emiatt! Az en barati koromben (17-18 evesek), a 85% még szuz.
2016. máj. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem gáz, ne aggódj. Én idén 16 leszek, de még nekem sem volt barátom. Soha nem érdekelt, hogy ki hány évesen kezdett a fiúkkal foglalkozni és csak azért, nincs szükségem valakire, mert már mindenki másnak van. Hidd el, elfog jönni a te időd is, amikor majd megismersz valakit és kölcsönösen fogjátok szeretni egymást. Megéri várni vele, ennyi idősen semmiről nem maradtál le. :)
2016. máj. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
14 evesen? Nem,nem gaz! :) ha pedig zavar hogy nincs mas temaja a barataidnak akkor jelezd hogy zavar a dolog, ha pedig ezert beszolnak, hogy biztos csak feltekeny vagy akkor valaszold hogy ok meg unalmasak mert nem tudnak masrol beszelni es hagyd oket!!az igaz baratok figyelembe veszik az erzeseid! :)
2016. máj. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
36%

Én 15 leszek, és én is úgy érzem, szükségem van egy fiúra, aki törődik velem, akihez odabújhatok,aki mellett soha nem érzemmagam "egyedül". Sose volt fiúm. Talán nem is lesz. De amúgy nem gáz ,konzervatív felfogásu emberek szerint az gáz, ha v.kinek 14 évesen "már" van. Csak olyan boldogtalan vagyok így...


14/L

2016. máj. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!